grambolubie.com forum
» - Printable Version

+- grambolubie.com forum (http://grambolubie.com)
+-- Forum: Public Cheats Forums (http://grambolubie.com/forum-1.html)
+--- Forum: Warface (http://grambolubie.com/forum-10.html)
+--- Thread: » (/thread-12446.html)

Pages: 1 2

» - sheila.sheilaswenson.swenson - 09 Nov 2018

Prosty Mod Onra2 dla EU / NA     STATUS: wykryto     Cześć wszystkim, tutaj jest BARDZO proste oszukiwanie, które nie ma menu lub cokolwiek (jestem leniwy? dobrze tak). . Chciałbym podziękować noobified999 za pomoc mi pod nazwą esp. I jak zawsze dziękuję Dark1027 za chams. Pamiętaj, że ten kod zostanie wkrótce wykryty, ponieważ nie zrobiłem żadnego obejścia anty-cheatowania ani ochrony     Wyposażony w: Skeleton ESP: Zobacz wrogów ze szkieletem ESP   No Recoil: Twoja broń nie ma żadnego odrzutu   Bez rozprzestrzeniania się: Twoje kule trafią dokładnie pośrodku twojego celownika. (fajnie jest z helikopterami)   Chams: przejrzyj ściany   Nazwa ESP: Jeśli chams nie działa, zobaczysz nazwy swoich wrogów i lokalizację bomby   Materiały wybuchowe ESP: ESP dla materiałów wybuchowych.   Bez lampy błyskowej: tak ...   Auto Climb: Możesz wspiąć się na własną rękę tam, gdzie powinieneś być 2   No Smoke: Możesz zobaczyć przez dym           Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.     Instrukcje: Otwórz Warface   Otwórz wtryskiwacz jądra (polecam iniektor Xenos v2.3.0 Xenos, ofc wybierz wtrysk Kernela)   W głównym menu, Inject the .DLL file   Poczekaj, dopóki nie zostaniesz w pełni załadowany do pokoju gier, aby aktywować cokolwiek, inaczej się zawiesisz   W grze naciśnij przycisk HOME na klawiaturze, aby aktywować kod   Kiedy gra się skończy, Dezaktywuj wszystko przy pomocy HOME, inaczej się zawiesisz.   Oto film o tym, jak wstrzyknąć cheat (dzięki IronManMatt). Sprawdź także w trybie zaawansowanym "usuń nagłówki PE" i odłącz moduł (nie ma ich w filmie wideo). Ponadto, jeśli nie można aktywować trybu testowego z poziomu okna, należy wyłączyć bezpieczne uruchamianie w systemie UEFI.

RE: » - elizamontes73 - 09 Nov 2018

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 Prosty Mod Onra2 dla EU / NA STATUS: niewykryty Cześć wszystkim, oto BARDZO proste oszustwo, które zrobiłem, nie ma menu lub cokolwiek (jestem leniwy? dobrze, tak). po prostu wstrzyknij wtryskiwacz i przejdź ponownie kilka czerwonych pingi w rankingu ^ ^. Chciałbym podziękować noobified999 za pomoc mi pod nazwą esp Featuring: No Recoil: Twoja broń nie ma żadnego odrzutu Chams: przejrzyj ściany Nazwa ESP: Jeśli chams nie działa, zobaczysz nazwy swoich wrogów i lokalizację bomby Bez lampy błyskowej: tak ... Auto Climb: Możesz wspiąć się na własną rękę tam, gdzie powinieneś być 2 No Smoke: Możesz zobaczyć przez dym Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080. pokazuje też bombę (i teczkę podczas przechwytywania) Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080. ŚCIĄGNIJ GJ, mój przyjaciel REP +

RE: » - lilcola9 - 09 Nov 2018

Łał. Niezła robota, nie mogę się doczekać, żeby spróbować

RE: » - vigneshsrk22 - 09 Nov 2018

Good Job Br00 i czekam na zatwierdzenie Wydanie N1ce <3

RE: » - joshuaadamkhan - 09 Nov 2018

Zacytować: Napisał Razzing GJ, mój przyjaciel REP + Dzięki

RE: » - franciscanque - 09 Nov 2018

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 Dzięki Lel, pomogłeś mi dużo koleś i widzę, co następnym razem Cię zgwałcę. Więc bądź przygotowany

RE: » - yuhustore - 09 Nov 2018

Zacytować: Napisał Razzing Lel, pomogłeś mi dużo koleś i widzę, co następnym razem Cię zgwałcę. Więc bądź przygotowany Nie widziałem mojej prywatnej wersji

RE: » - jake.achee - 09 Nov 2018

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 Nie widziałem mojej prywatnej wersji Sprawdziłem przez testowanie DD. Jeśli przerwiesz testowanie czystych chamsów, a ty mnie przerobisz bez spready i bez odrzutu

RE: » - lizziephoto - 09 Nov 2018

Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez Razzing otrzymałem rekt przez twoje testowanie DD. Jeśli pamiętasz, że testowałem czyste chamy, a ty nie masz nic wspólnego z rozprzestrzenianiem się i nie odrzekam, pamiętam

RE: » - sarthakrapartiwar3 - 09 Nov 2018

1) przestań uznawać mroczność za bycie leecherem ffs 2) inna biblioteka dll, więc więcej zakazów. 1 dzień po zatwierdzeniu, że "niewykryty" tekst zostanie "wykryty! Nie używaj!" `-`