Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystko o metodach wtrysku
No hej!   Wiele osób pyta, jak wstrzyknąć plik DLL w grę, wyjaśnijmy to.     Metoda iniekcji:   Wstrzykiwanie jądra (ręczna mapa ...)   Zastrzyk oparty na rejestrze   Podnoś uchwyty   Wdrażanie DLL oparte na Windows IME     Używanie gry do ładowania naszej biblioteki DLL / Hack:   Zmień nazwę pliku DLL "d3dref9.dll" i umieść go w system32 / sysWow64   Bardzo popularna metoda, ale myślę, że mrac sprawdzi, czy ten plik później   Zmień nazwę biblioteki DLL "d3d9.dll" i umieść ją w folderze gry   znalazłem to podczas gry z wywoływaniem proxy d3d   Jak to działa? Gra ładuje plik związany z d3d i wyświetla / renderuje je w grze   Jeśli coś przeoczyłem, nadal możesz dodawać komentarze. P.S: Przepraszam za mój zły angielski: s
Reply
Na pewno wykryto d3d9.dll w folderze gry, najpierw wypróbowałem tę metodę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xk3y No hej! Wiele osób pyta, jak wstrzyknąć plik DLL w grę, wyjaśnijmy to. Metoda iniekcji: Wstrzykiwanie jądra (ręczna mapa ...) Zastrzyk oparty na rejestrze Podnoś uchwyty Wdrażanie DLL oparte na Windows IME Używanie gry do ładowania naszej biblioteki DLL
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie noobified999 Na pewno wykryto d3d9.dll w folderze gry, najpierw wypróbowałem tę metodę. Próbowałem, to działa dla mnie. Zacytować: Originally Posted by Viciopata Wszystko? Nadal możesz publikować inne rzeczy w komentarzach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xk3y Nadal możesz publikować inne rzeczy w komentarzach. Inne metody pracy: - Utworzyć wątek - wstrzyknięcie oparte na RPC - Itd. W każdym razie, ta gra ma arkusz AC.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)