Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: GO Double bot
Cześć chłopaki,   Udało mi się napisać mały bot dla csgodouble.com, który pracuje z systemem martingale.   Jego działanie, automatyczne hodowanie monet, ale:   Czy mogą istnieć inne metody? Ktoś ma doświadczenie z tą witryną? Ponieważ moim problemem jest: Tak mój bot działa dobrze, ale nie mogę ustawić początkowej wysokości zakładu zbyt wysoko, ponieważ mam tylko 500 monet xD (udało mi się osiągnąć 700 już po 2 godzinach, ale myślę, że jest to znacznie szybsze z większą ilością monet).   Dzięki 4 jakiejkolwiek rady.
Reply
Martingale działa dobrze dla mnie, ja również zacząłem od 500 i podwoiłem go w jeden dzień z początkowym zakładem 1. Pamiętaj, że wciąż masz niski procent szansy, że stracisz wszystkie pieniądze, mój przyjaciel zrobił to samo, ale mając 2 początkowe zakłady, a on stracił wszystko, a ja miałem dość na inny zakład, który wygrałem i odzyskałem wszystko. Lekcja dnia: utrzymuj swój początkowy zakład na niskim poziomie w stosunku do wszystkich monet i powinieneś być dobry.
Reply
Tak, ale wyobraź sobie, jaki byłby twój początkowy zakład, jeśli masz w sumie powiedzmy 100 000 Możesz ustawić go na 50 lub 100 i powinno to być całkiem bezpieczne! Ale robienie looooota więcej zysku niż z tylko 500 monet zapisanych.
Reply
Zacytować: Napisał BeginnerCheater Musisz wziąć pod uwagę, że możesz stracić do 16 razy, tak jak to widziałem. Cóż, to bardzo zła rada, ponieważ widziałem 18 smug (niektóre zielone pomiędzy). Ale cokolwiek działa dla ciebie.
Reply
Nie bądź zbyt chciwy i wszystko powinno być w porządku.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie gr4n000r Tak, po prostu kolejny publiczny skrypt dla bota, jest ich wiele. Robiąc to samo, co każdy inny ^^ Miałem już działającego bota przez ponad 0 godzin dzięki wbudowanej nakładce. Kiedy dotrę do czapki, zacznę od początku z początkowym wzrostem. Cóż, ze smutkiem trzymam monety, które miałem wcześniej, żadnej prawdziwej straty, żadnej prawdziwej wygranej. Czy możesz mi pomóc? Co powinienem spróbować dodać / rozważyć? A co wybrałbyś jako InitialBetAmount? Nie, bot, co tu wysłałem, to przykład na zakłady. 1 monetę na czerwono, jeśli wygrasz, przejdzie ona 1 monetę czerwoną, aż stracisz, jeśli przegrasz, podwoi zakład i przejdzie na czarny kolor (jeśli tęcza, RIP). To nie jest standardowy bot, który za każdym razem stawia na ten sam kolor.
Reply
-smh- Analiza statystyczna wykazuje, że całkowita wartość martingale wynosi 0, co oznacza, że nie daje ona żadnej przewagi w długim okresie. https:
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie PolskaCheater Nie, bot, co tu wysłałem, to przykład na zakłady. 1 monetę na czerwono, jeśli wygrasz, przejdzie ona 1 monetę czerwoną, aż stracisz, jeśli przegrasz, podwoi zakład i przejdzie na czarny kolor (jeśli tęcza, RIP). To nie jest standardowy bot, który za każdym razem stawia na ten sam kolor. Nie mogłem zmusić go do działania, czy powinniśmy użyć narzędzia greasemonkey na firefox? Czy możesz wyjaśnić, dzięki
Reply
Zacytować: Originally Posted by mtastyle Nie mogłem zmusić go do działania, czy powinniśmy użyć narzędzia greasemonkey na firefox? Czy możesz wyjaśnić, dzięki Wklej go Ctrl Shift J w konsoli w Google Chrome
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)