Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy z Vac disabler
Korzystam z Extreme cheat i gdy tylko wchodzę na serwer, mówi   "Błąd ładowania modelu zabezpieczeń"
Reply
Okai właśnie użyłem xplosion i to samo stało się .... o i im używając vac disabler
Reply
Cóż, zainstalowałem go poprawnie i wszystko, a teraz po prostu przetestowałem go na slay0r i nie działało to powiedział błąd dling securtiy moduel ..... więc nie wiem ...
Reply
Czy korzystasz z systemu Windows XP? Jeśli nie, to masz problem.
Reply
Jestem ......
Reply
Meh nie potrzebuje Slayer Opengl Dll? Lub znowu jestem
Reply
problem, którego doświadczasz, jest powiązany z bieżącą aktualizacją pary. jeśli usuniesz plik .dll z folderu, możesz grać na bezpiecznych serwerach. jeśli używasz hacków na niezabezpieczonym serwerze, gra zawiesza się, przynajmniej z xplosions 1.5
Reply
WTF !!! nie może on nie grać na bezpiecznym serwerze z tym hackerem, jeśli nie korzystasz z disabler (EXPLOSIONS było używane tylko na niezabezpieczonym serwerze) poza tym myślę, że disablier vac został wykryty przy ostatniej aktualizacji parowej
Reply
Mam wrażenie, że wykryto wybuchy 1.5. Testowałem na kilku niezabezpieczonych serwerach i gra nadal zamarza, gdy wejdę do gry. Chociaż kiedy je wyłączam, dostaję się do każdego z nich.
Reply
Zacytować: Originally Posted by whatehcrap! Mam wrażenie, że wykryto wybuchy 1.5. Testowałem na kilku niezabezpieczonych serwerach i gra nadal zamarza, gdy wejdę do gry. Chociaż kiedy je wyłączam, dostaję się do każdego z nich. sposób, w jaki zapisywane są eksplozje, sprawia, że jest automatycznie wykrywalny, aby nigdy nie używać na bezpiecznych serwerach. jedynym powodem, dla którego jesteś w stanie, jest to, że nie korzystasz z vac. hack powinien bez problemu działać na niezabezpieczonych serwerach. jeśli nie, może to być wiele rzeczy, które go nie powodują.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)