Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
in_crosshair triggerbot celujący w pomoc
hej, mam zamiar zrobić zewnętrzny triggerbot css, i już to mam, ale teraz chciałem sprawdzić, czy gracz się porusza, żebym mógł zrobić ruchy myszy w prawo lub w lewo (mała pomoc celująca), w porządku, mógłbym sprawdzić pozycje (x, y, z) graczy.   jak mógłbym wyglądać, gdyby się zwiększył lub zmniejszył? allready tried:           Kod:   if (player [in_crosshair]. origin [0] <) {}   nie działają proszę pomóż! Dziękuję Ci
Reply
Sprawdź prędkość.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie M1NDFREAK Sprawdź prędkość. przepraszam, ale myślę, że mnie nie rozumiesz. muszę tylko sprawdzić, czy float jest większy czy mniejszy niż wcześniej?
Reply
Ponownie sprawdź szybkość ruchu gracza. Jak wspomniano powyżej, prędkość powinna to zrobić. Poza tym, że prędkość jest wektorem, a prędkość jest skalarną. Prędkość napotyka kierunek. W każdym razie, sqrt (a ^ 2 + b ^ 2 + c ^ 2) powinien wykonać zadanie. Jeśli nie masz pojęcia, jak odzyskać prędkość, możesz również spotkać się z poprzednią pozycją w kierunku aktualnej pozycji. Kiedy będziesz tylko decydował, czy gracz się porusza, czy nie, nie ma to większego znaczenia.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)