Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyta VAC2
#1
Hej, zostałem zbanowany ze wszystkich serwerów VAC2 w CS: S ---   Czy jest jeszcze jakaś metoda gry na tym serwerze z moim kontem?   Wąż za pomoc!
Reply
#2
Zacytować: Napisał sim2112 Hej, zostałem zbanowany ze wszystkich serwerów VAC2 w CS: S --- Czy jest jeszcze jakaś metoda gry na tym serwerze z moim kontem? Wąż za pomoc! Tak, jutro poszukam nitki, bo już idę do łóżka. Ale działa to tylko tymczasowo (kiedy mówię tymczasowo, mam na myśli, jak minuta), więc najlepszym wyjściem byłoby pójście do bestbuya lub jakiegoś gówna i kupienie kolejnej kopii ... i jeszcze jedno, nie włamuj się na serwery VAC2
Reply
#3
Domyślam się, że Zervic miał na myśli http://www.unknowncheats.me/forum/sh ...ad.php?t=48462 Wierzę, że ta metoda została już załatana. Lepiej będzie po prostu wyjść i kupić nowy klucz CD i założyć nowe konto. Czy mogę zapytać, jakiego cheata używałeś?
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by t10101 Domyślam się, że Zervic miał na myśli http://www.unknowncheats.me/forum/sh ...ad.php?t=48462 Wierzę, że ta metoda została już załatana. Lepiej będzie po prostu wyjść i kupić nowy klucz CD i założyć nowe konto. Czy mogę zapytać, jakiego cheata używałeś? Yessir, dokładnie to miałem na myśli, zamierzałem tego dziś rano szukać, ale byłem zajęty jak diabli w pracy, wykonałeś pracę dla mnie, myślałem, dzięki
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by t10101 Czy mogę zapytać, jakiego cheata używałeś? Przepraszam, nie wiem :-( To było pół roku przed ....... przepraszam za mój Bad ebglish ;-)
Reply
#6
Zacytować: Napisał sim2112 Przepraszam, nie wiem :-( To było pół roku przed ....... przepraszam za mój Bad ebglish ;-) Gdy kupisz nowy klucz CD, nie rejestrujesz go pod swoim starym kontem, zostanie on również zablokowany. otwórz zupełnie nowy identyfikator pary.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)