Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dźwięk Hitmaker
Cześć, jak uzyskać hitmaker brzmi jak niektóre z p2c? Nie jak weed 420 dźwięku xd
Reply
Zacytować: Originally Posted by u55dx Cześć, jak uzyskać hitmaker brzmi jak niektóre z p2c? Nie jak weed 420 dźwięku xd Potrzebujesz dźwięku, użyj GameEvent "player_hurt" i odtwórz plik dźwiękowy, jeśli zostanie wywołane zdarzenie. EDYCJA: Aby być dokładniejszym, albo zarejestruj niestandardowy GameEvent, albo podpisz FireEventClientSide z EventManager.
Reply
Zacytować: Napisał DiePelle Potrzebujesz dźwięku, użyj GameEvent "player_hurt" i odtwórz plik dźwiękowy, jeśli zostanie wywołane zdarzenie. EDYCJA: Aby być dokładniejszym, albo zarejestruj niestandardowy GameEvent, albo podpisz FireEventClientSide z EventManager. Zrobiłeś to już, ale potrzebuję hitu
Reply
Używałem tego
Reply
Zacytować: Originally Posted by marcoly1337 Używałem tego Napisałem w głównym poście. Nie ma 420 mlg hitmarkers ....
Reply
Zacytować: Originally Posted by u55dx Napisałem w głównym poście. Nie ma 420 mlg hitmarkers .... Pobierz dźwięk śmierci roblox najlepiej
Reply
Zacytować: Originally Posted by Gaymod Pobierz dźwięk śmierci roblox najlepiej +1 // 2short
Reply
Sprawdź dźwięki przycisków w .paks. Wiem, o co ci chodzi.
Reply
Hitmarker / Hitsound dlaczego jesteście leniwi, aby korzystać z wyszukiwarki?
Reply
Zacytować: Napisał Geradiel Hitmarker / Hitsound dlaczego jesteście leniwi, aby korzystać z wyszukiwarki? Nie chcę tego dźwięku kek. Czy umiesz czytać?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)