Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytrzymałość nie działa.
Cześć ludzie.   Chcę tylko małej pomocy w tej głupiej rzeczy. Prawdopodobnie nazwiesz mnie a   Kod wytrzymałości;     Kod:   void MemoryFeatures () {DWORD Endurance = 0x12197FC; if (Varm. Endurance) {MemoryWrite ((void *) (Endurance), (void *) (PBYTE) "\ x00 \ x85 \ xC0 \ xEB", 4); }}   Kiedy zaczynam biegać, po prostu chodzi normalnie, kiedy strzelam, to się rozbija. Próbowałem również napisać DWÓCH adresów;       Kod:   void MemoryFeatures () {DWORD Endurance = 0x12197FC; DWORD Endurance2 = 0x113B63E; if (Varm. Endurance) {MemoryWrite ((void *) (Endurance), (void *) (PBYTE) "\ x00 \ x85 \ xC0 \ xEB", 4); MemoryWrite ((void *) (Endurance2), (void *) (PBYTE) "\ xE \ x8B \ x8E \ x20", 4); }}   ROZWIĄZANY! DZIĘKI!
Reply
Czy próbowałeś również kodu na dole mojego tematu? http://www.unknowncheats.me/forum/wa...anticheat.html Jest tam dynamiczny Endurance Hack ... Poza tym, adresy Endurance są następujące dla NA, być może również dla UE od dzisiaj. Kod: 0x012197FC, 0x01219800
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Czy próbowałeś również kodu na dole mojego tematu? http://www.unknowncheats.me/forum/wa...anticheat.html Jest tam dynamiczny Endurance Hack ... Poza tym, adresy Endurance są następujące dla NA, być może również dla UE od dzisiaj. Kod: 0x012197FC, 0x01219800 Dziękuję za odpowiedź. Tak, próbowałem twojej nici; ale ciągle się zawiesza, kiedy wstrzykuję.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie DontBeThatGuy Dziękuję za odpowiedź. Tak, próbowałem twojej nici; ale ciągle się zawiesza, kiedy wstrzykuję. Spróbuj tego: Kod: DWORD Endurance2 = 0x1219800; Zamiast tego: Kod: DWORD Endurance2 = 0x113B63E; Być może to rozwiąże Twój problem ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Spróbuj tego: Kod: DWORD Endurance2 = 0x1219800; Zamiast tego: Kod: DWORD Endurance2 = 0x113B63E; Być może to rozwiąże Twój problem ... Wciąż to samo; Dzięki za pomoc, ale rob33 pomógł mi i zadziałało naprawdę dobrze
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie DontBeThatGuy Dzięki za pomoc, ale rob33 pomógł mi i zadziałało naprawdę dobrze Może ty (lub rob33) powinien dzielić się z innymi, zamiast zachować go dla siebie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by freakyy Może ty (lub rob33) powinien dzielić się z innymi, zamiast zachować go dla siebie. Prawda, Oto rozwiązanie tego; Kod: void MemoryFeatures () {DWORD Endurance = 0x12197D7; if (Varm. Endurance) {MemoryWrite ((void *) (Endurance), (void *) (PBYTE) "\ x90 \ x90", 2); // ON} else {MemoryWrite ((void *) (Endurance), (void *) (PBYTE) "\ x75 \ x06", 2); // OFF}} Po prostu adres był błędny "Na moje zrozumienie".
Reply
Zacytować: Originally Posted by freakyy Może ty (lub rob33) powinien dzielić się z innymi, zamiast zachować go dla siebie. tak, powiedziałem mu poprawny adres właśnie w PM, ponieważ nie chcę pomóc emoboy jak antitents, aby przekazać wiedzę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by r0b33 tak, powiedziałem mu poprawny adres właśnie w PM, ponieważ nie chcę pomóc emoboy jak antitents, aby przekazać wiedzę. Nie musisz się martwić, on jest zbanowany.
Reply
Czy to czyni cię niewidzialnym?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)