Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ja robię źle
Po prostu próbowałem stworzyć skrypt życia Altisa. Co ja zrobiłem. 1. Usunięto .... \ common \ Arma 3 \ Addons \ language_f_gamma.pbo 2. Utworzono nowy plik pbo za pomocą Config.cpp i init.sqf 3. Zawiera plik Config.cpp     Kod:   class CfgPatches {class Metro {units [] = {}; weapons [] = {}; requiredVersion = QUOTE (REQUIRED_VERSION); requiredAddons [] = {}; wersja = 1,2; versionStr = QUOTE (WERSJA); versionAr [] = {VERSION_AR}; author [] = {"ARMAALIFE"}; }; }; class Extended_PostInit_EventHandlers {class Metro {clientInit = "wywołaj kompilację preProcessFileLineNumbers '\ language_f_gamma \ init.sqf'"; _nul = [] execVM "init.sqf"}; };   i   init.sqf zawiera     Kod:   [] spawn {waitUntil {time> 2}; life_atmcash = life_atmcash + 1000000; player setVariable ["cmoney", (player getVariable "cmoney") + 1000000]; podpowiedź "1 000 000 $ w bankomacie". ; };   Co ja robię źle?
Reply
Robisz to wszystko źle
Reply
Czy możesz mi pomóc?
Reply
ma znaczenie, czy misja w ogóle używa takiej zmiennej w przestrzeni nazw gracza. nie wiem, co chciałbyś kupić za te pieniądze. boi się, że to nie jest ta sama misja. to jest mylące ... ... Poczekaj sekundkę ... ... Właśnie zauważyłem, że mam masę spamu e-mailowego od przypadkowych ludzi, którzy kibicują mi, aby wygrać nagrodę. Muszę rzucić sry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)