Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obejść ograniczenia skryptu?
Więc szukałem jak ominąć "Ograniczenia skryptu" z Networkmanager, ponieważ mam mojego hakera pbo i skryptowego zabójcę działającego, ale nie mogłem wymyślić jak to zrobić .. Wtedy zobaczyłem ten wątek; Arma 3 Scripts.txt filtr obejść z @ lol300987 i zastanawiałem się, czy ktoś wie, jak to zrobić? Czy ktoś może dać mi przykład, jak to zrobić? każda pomoc będzie bardzo ceniona!
Reply
networkmanager nie będzie działać od 2017 roku
Reply
Zacytować: Originally Posted by fx55555 networkmanager nie będzie działać od 2017 roku Naprawdę? więc to już nie działa?
Reply
Jestem całkiem pewien, że ten facet po prostu trolluje, ale tak, ta metoda mówi, że nadal działa. Hook wywołaj funkcję zwrotną skryptu BE NetworkManager, zwróć 1, gotowe. Rozmawiałem o tym w poście tutaj. Ta informacja dotyczy A2, a nie A3, ale ta sama metoda nadal działa dobrze. Jedyne co zmieniło się dla A3 to adres NetworkManagera i indeks do tabeli metod dla funkcji zwrotnej BE. NetworkManager ma wartość 0x1DED0CC, a wywołanie zwrotne skryptu BE ma indeks 414.
Reply
Zacytować: Napisał Synister20 0x1DED0CC i indeks 414 jest obecny dla Arma 3 x64? Jeśli tak, bardzo dziękuję panu. Czy metoda użycia będzie taka sama, jak w opublikowanym wątku? To; Aby upewnić się, czy myślisz, że to zadziała, nawet jeśli jestem z zewnątrz? Jeśli tak, czy istnieje jakiś przykład, który możesz mi w tym pomóc? Dziękuję już bardzo! To aktualne 32-bitowe przesunięcie. Koncepcja nadal działa na zewnątrz. Przydziel pamięć w grze, skopiuj poprawioną funkcję do przydzielonej pamięci, podłącz funkcję z indeksem 414 w VMT NetworkManagera z nową funkcją.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie adamwthe1st To aktualne 32-bitowe przesunięcie. Koncepcja nadal działa na zewnątrz. Przydziel pamięć w grze, skopiuj poprawioną funkcję do przydzielonej pamięci, podłącz funkcję z indeksem 414 w VMT NetworkManagera z nową funkcją. w porządku, dzięki. Czy masz przypadkowe przesunięcia 64-bitowe?
Reply
Zacytować: Napisał Synister20 w porządku, dzięki. Czy masz przypadkowe przesunięcia 64-bitowe? Nie, proszę pana, ale szybkie spojrzenie na ArmA 3 Structs / Offsets mówi mi, że NetworkManager ma 0x2512170, a ja przy rozsądnym podejściu zakładam, że indeks VMT jest taki sam w 414. Kręć w IDA / debuggerze.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie adamwthe1st Nie, proszę pana, ale szybkie spojrzenie na ArmA 3 Structs / Offsets mówi mi, że NetworkManager ma 0x2512170, a ja przy rozsądnym podejściu zakładam, że indeks VMT jest taki sam w 414. Kręć w IDA / debuggerze. W porządku, jeszcze raz dziękuję
Reply
W rzeczywistości jest to trochę łatwiejsze, jedyne, co naprawdę musisz zrobić, to upewnić się, że wskaźnik wywołania BE wskazuje na "ret", 0xC3. możesz dosłownie użyć wskaźnika, który pierwotnie wskazuje i dodać rozmiar funkcji w bajtach.
Reply
nvm ........
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)