Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem HLGUARD WALLHACK?
No cóż, po 7 czerwca aktualizacja zmieniła się w przypadku hacków. Na serwerach VAC bez HHGuard wallhack działa dobrze. Ale teraz, kiedy mają HLGuard, blokują je całkowicie. Dlaczego jest teraz zablokowany? I czy są teraz jakieś hacki, które nadal mogą działać z blokiem HLGuard?
Reply
Erm ... obwodnica VAC Wallhack nigdy nie minęła HLGuarda, nigdy ... chodzi o to, że HLGuard może jedynie powstrzymać skrypty i obwodnicę VAC Wallhack. Przepraszam, nie idź dalej, nie zbieraj 200 dolarów.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Bioflare No cóż, po 7 czerwca aktualizacja zmieniła się w przypadku hacków. Na serwerach VAC bez HHGuard wallhack działa dobrze. Ale teraz, kiedy mają HLGuard, blokują je całkowicie. Dlaczego jest teraz zablokowany? I czy są teraz jakieś hacki, które nadal mogą działać z blokiem HLGuard? co do włamania ma ciebie sry dla mojego złego angielskiego
Reply
Wiem. HLG Sucks: /
Reply
Ach, ok, wtedy. Po prostu użyję dźwięku esp od teraz o_O
Reply
Zacytować: Napisał nice112 Wiem. HLG Sucks: / to jest hack?
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -] LOL [- to jest hack? HLG = HL Guard. W każdym razie, potrzebujesz hack, który może ominąć HL Guard, a teraz nie znam żadnego. Tylko hacki, które są obecnie VAC Proof - (omija serwery Valve Anti Cheat.) CD Proof - (Bypasses Cheating Death servers)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)