Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAD HELP - powinna być łatwa 2 odpowiedź
LMFAO IM NAJWIĘKSZY IDIOT NA ŚWIECIE.   Byłem w sieci z moimi plikami tempdecal.wad próbując 2 uzyskać logos 2 pracy, mam jedno logo z internetu i w końcu mam to 2 prace, ale potem mam inny na innej stronie i to jest praca dident, więc i zawiadamiałem z nim i zmieniłem to, co otwiera to 2 notatnik, a teraz nie wiem, co program 2 umieścił z powrotem 2, więc teraz nie mogę użyć żadnych niestandardowych logo w ogóle, wow smartmove eh, wiem, że jestem głupcem.   więc moje pytanie brzmi: jak mogę uzyskać tempdecal.wad z powrotem, jak to było. pomóż mi z tym i niech będzie bardzo wspaniale dzięki     koby u da człowiek z godziny przychodzi przez 4 mnie: bigsmile:
Reply
nie jestem pewien, czy to robi różnicę, jeśli otworzysz go z notatnika ... o ile ma rozszerzenie pliku .wad powinno być w porządku. po prostu spróbuj ponownie wykonać niestandardowe kroki z logo rozpylacza i sprawdź, czy działa. Jeśli to nie działa, spróbuj usunąć ur tempdecal.wad i spróbuj uruchomić cs. może po prostu utworzyć dla ciebie nowy, ale prawdopodobnie nadal będzie otwarty przy pomocy notatnika. tak ... tak długo, jak masz rozszerzenie .wad, powinno być dobrze. jeśli chcesz, możesz wysłać mi stronę, z której dostałeś zdjęcie lub po prostu wysłać mi zdjęcie i źle to zrobić, jeśli nie jesteś pewien, czy zrobiłeś poprawnie kroki.
Reply
jakiego programu używasz? skąd otrzymałeś ten kalkulator / jaki typ pliku?
Reply
Nieważne, zrezygnowałem i przeformatowałem komputer, więc teraz jest 2 normalne dzięki i tak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)