Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: S Hacking Help
cześć   gatunki Chciałbym zrobić CSS XQZ, Asus General of Wall, ale nie mam zbyt dużej wiedzy, żeby to zrealizować. Robiłem mały wallhack, ale on nie jest tak dobry jak XQZ lub coś innego, co też chciałbym uzyskać od świata Do ekranu Robię to w CSS   Pozdrawiam grób
Reply
Zacytować: Napisał Grab cześć gatunki Chciałbym zrobić CSS XQZ, Asus General of Wall, ale nie mam zbyt dużej wiedzy, żeby to zrealizować. Robiłem mały wallhack, ale on nie jest tak dobry jak XQZ lub coś innego, co też chciałbym uzyskać od świata Do ekranu Robię to w CSS Pozdrawiam grób Po ponownym przeczytaniu Twojego posta około 7 razy, w końcu zrozumiałem, o co prosisz. Następnym razem spróbuj funkcji "Szukaj", ponieważ jest bardzo przydatna w takich sytuacjach. Prawdopodobnie możesz znaleźć dobrą funkcję w2s gdzieś w sekcji CSS, a może nawet D3D. Jeśli chodzi o Wallhacka, spójrz na to (uważam, że o to prosisz): http://www.unknowncheats.me/forum/d3...ack-chams.html
Reply
Czy możesz mi pomóc PLS mam problem sry iam nie najlepszy koder C: \ Documents and Settings \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (211): error C2065: 'number': niezadeklarowany identyfikator C: \ Documents and Settings \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (211): ostrzeżenie C4018: '==': Niezgodność podpisana / unsigned C: \ Documents and Settings \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (212): błąd C2065: "texOrange": niezadeklarowany identyfikator C: \ Documents and Settings \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (212): błąd C2065: "texTur": niezadeklarowany identyfikator Błąd podczas wykonywania cl.exe.
Reply
Zacytować: Napisał Grab Czy możesz mi pomóc PLS mam problem sry i nie jest najlepszym koderem C: \ Dokumente und Einstellungen \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (211): błąd C2065: "numer": niezadeklarowany identyfikator C: \ Dokumente und Einstellungen \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (211): ostrzeżenie C4018: '==': Niezgodność podpisana / unsigned C: \ Dokumente und Einstellungen \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (212): błąd C2065: "texOrange": niezadeklarowany identyfikator C: \ Dokumente und Einstellungen \ L3uX \ Desktop \ D3D \ D3D9 \ d3d9dev.cpp (212): błąd C2065: "texTur": niezadeklarowany identyfikator Błąd podczas wykonywania cl.exe. masz na myśli, że nie masz pojęcia o tym, co robisz w ogóle ...
Reply
ale wiem, co robię. Mam dedykowane włamanie do celownika i posiadam nofog z Wallhack i No Recoil
Reply
Pewnie, że masz, co kiedykolwiek mówisz lol Jeśli nawet nie możesz naprawić tych błędów, nie możesz zrobić NoRecoil i gówno ..... Istnieje również wiele tutoriali na temat jak zrobić wallhack XQZ i jestem pewien, że istnieje tutorial / kod dla css w2s Naprawdę powinieneś zrobić tsrat z podstawami, jak tworzenie .dll i wykonywanie prostych funkcji i tak dalej
Reply
Zacytować: Napisał Grab ale wiem, co robię. Mam dedykowane włamanie do celownika i posiadam nofog z Wallhack i No Recoil Ponieważ zakodowałeś swoje hacki, te błędy byłyby łatwe do naprawienia. Jeśli uważasz, że będziesz rick & roll some1, nie masz racji.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Freeheadshot Pewnie, że masz, co kiedykolwiek mówisz lol Jeśli nawet nie możesz naprawić tych błędów, nie możesz zrobić NoRecoil i gówno ..... Istnieje również wiele tutoriali na temat jak zrobić wallhack XQZ i jestem pewien, że istnieje tutorial / kod dla css w2s Naprawdę powinieneś zrobić tsrat z podstawami, jak tworzenie .dll i wykonywanie prostych funkcji i tak dalej mmm może pytania offtopic, ale czy mógłbyś dać mi samouczek na początek? bardzo by to doceniłem z góry :beztroski:
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez kzpwned mmm może pytania offtopic, ale czy mógłbyś dać mi samouczek na początek? bardzo by to doceniłem z góry :beztroski: Przestańcie błagać i zacznijcie uczyć się, jak robić rzeczy we własnym zakresie. Na forach jest mnóstwo informacji i wspaniałych samouczków, od których można zacząć.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez kzpwned mmm może pytania offtopic, ale czy mógłbyś dać mi samouczek na początek? bardzo by to doceniłem z góry :beztroski: Uhmmmm ... Wiesz, co znaczy: "Trudno to nazwać"?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)