Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazwa klasy skrzynek Epoch Black z łupem pojazdu
Czy ktoś zna nazwę klasy tych czarnych skrzynek, które są na poboczu drogi, które mają przypadkową szansę na pojawienie się na serwerze, podobnie jak w przypadku helikopterów? Miałem nadzieję, że dodam je do mojej mapy, ale nie mogę zlokalizować nazwy skrzynki.
Reply
Przejdź tutaj, jeśli chcesz znaleźć nazwy klas: DayZ Epoch / Overwatch Classnames Nie sądzę, że wszystkie z nich, ale najbardziej. Zrobiłem trochę badań i nie znalazłem nic na skrzyni. (jest to pamięć podręczna btw). Ale jestem pewien, że możesz użyć skryptu, który dostarczy identyfikator tego, na co wskazuje celownik
Reply
Zacytować: Wysłany przez Souper Przejdź tutaj, jeśli chcesz znaleźć nazwy klas: DayZ Epoch / Overwatch Classnames Nie sądzę, że wszystkie z nich, ale najbardziej. Zrobiłem trochę badań i nie znalazłem nic na skrzyni. (jest to pamięć podręczna btw). Ale jestem pewien, że możesz użyć skryptu, który dostarczy identyfikator tego, na co wskazuje celownik Dzięki za tę listę! Problem polega na tym, że będę musiał przeskoczyć do innego serwera, aby sprawdzić, czy mogę znaleźć kółko do przewijania, ponieważ wydają się bardzo iluzoryczne na serwerze, na którym obecnie gram. Przekażę raport, jeśli znajdę go, zanim ktoś inny o tym opublikuje
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)