Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flex Anticheat CS 1.6 Bypass
Cześć chłopaki .. Jestem tutaj nowy, chciałbym zapytać, czy ktoś może znaleźć sposób na obejście Flex Anticheat dla CS 1.6   Oto link do pobrania: ** brak linków offsite **   Typ projektu: C ++   Startowy: Po prostu zainstaluj oszustwo antyspamowe, a następnie uruchom go ze skrótu na pulpicie, znajdź plik hl.exe, a nie naciśnij Start Counter Strike.   Jak to działa ? Blokuje cały hack i "oszust" nie może bawić się swoimi rzeczami. Nie zakazuje, działa jak stary Cheat in Death (2005).   Hacks for flex? Nie ma na to żadnych hacków. Jeśli znajdziesz hack działa na ten temat, na 2 dni flex anticheat czyni prostą aktualizację niż twoje hackowe piekło: |   Dlaczego nie mogę załadować cheatów? To dlatego, że Flex Cheat dodać plik DLL lub coś do swojego cstrike, zmienia nazwę exe losowo jak 2354635633464, 5782932095021 i tak ....   Próbowałem wstrzyknąć plik DLL do mojej instrukcji obsługi wstępnej, ale to nie działa?   Więc będę verry thankfull jest ktoś może znaleźć sposób, aby ominąć to ..   Będę oglądać wątek 2-3 razy każdego dnia, jeśli masz pytania, po prostu zapytaj w wątku lub wyślij mi PM, życzymy miłego dnia wszystkim oszustom
Reply
P: Counter strike 1.6 to darmowa gra do pobrania na PC, prawda?
Reply
Rozumiesz?
Reply
Czy masz na myśli "tak" lub "nie" z "nieodczuwalnym?"? Jeśli masz na myśli "tak", to podaj mi link do pobrania ^^ I żadnych głupich stron jak fuckinggoogleit.com czy coś w tym stylu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xkorem To dlatego, że Flex Cheat dodaje plik DLL lub coś do swojego cstrike, zmienia nazwę exe losowo jak 2354635633464, 5782932095021 i tak Próbowałem wstrzyknąć plik DLL do mojej instrukcji obsługi wstępnej, ale to nie działa? Brzmi podejrzanie .. Czy odesłałeś to z innej strony? Widzę link do strony zewnętrznej ... To zrywa z anty cheat wut?
Reply
znów rozumiem, co masz na myśli, nie wiem nic o cheacie, daję link do pobrania ??
Reply
nie pomożemy ci ulepszyć anticheat, przekazując ci różne sposoby na ominięcie go. jeśli nie jest to twoja intencja, sugeruję, abyś wysłał mi pm tak szybko jak to tylko możliwe z twoimi intencjami ... Zacytować: Napisał Fexeris P: Counter strike 1.6 to darmowa gra do pobrania na PC, prawda? aktywuj swój mózg.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)