Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wallhack 2014 niewykryty
Szukałem prostego wallhacka przez długi czas, ale nie mogłem znaleźć nikogo (lub w rzeczywistości żadnego nie wykrytego, przestarzałego lub po prostu nie działającego).   Czytałem lepki i nie mogłem znaleźć dobrego wallhacka. Sądzę też, że większość tych hacków jest już nieaktualna (lub przynajmniej w wersji wallhacks).   Tak więc moja prośba: Czy ktoś ma wallhack (counter strike 1.6 - no steam) dla mnie (niewykryty proszę)?   Była bym bardzo wdzięczna!   Dzięki.   Pozdrowienia, Gohomenoob
Reply
w jaki sposób można wykryć hackowanie nonsteam? lol już idź http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=13426 po prostu umieść go w folderze half-life i naciśnij klawisz f1
Reply
Zacytować: Napisał 7ajlosh w jaki sposób można wykryć hackowanie nonsteam? lol już idź http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=13426 po prostu umieść go w folderze half-life i naciśnij klawisz f1 Dzięki, ale czeka na zatwierdzenie!
Reply
Próbowałem, ale to nie zadziałało?
Reply
W górę
Reply
folder pół-życia istnieje w wersji steam sry mój błąd powinieneś umieścić plik w miejscu, w którym zainstalowałeś ur cs gdzie te pliki hl.exe i inne, i jestem pewien, że działa to na wszystkich wersjach nonsteam hf
Reply
i jeszcze jedno, przepraszam, nie pamiętałem tego, powinieneś zmienić nazwę całości na opengl32.dll nie będzie działać z żadnym innym imieniem
Reply
Zacytować: Napisał 7ajlosh folder pół-życia istnieje w wersji steam sry mój błąd powinieneś umieścić plik w miejscu, w którym zainstalowałeś ur cs gdzie te pliki hl.exe i inne, i jestem pewien, że działa to na wszystkich wersjach nonsteam hf Działa tylko do Build 4554, podobnie jak wersja 2009 CS.
Reply
Zostałem zbanowany na kilku serwerach lol. Więc to nie działa.
Reply
administrator serwera z pewnością sprzeciwi się, jeśli nie użyjesz sprytnie. PS: - czy istnieje jakiś bota celem CS non non steam, który nie robi headshot, więc mogę uniknąć banów ..!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)