Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpłatne usługi hakerskie
- Tarła ci sprzęt - Tarła ci pojazdy - Zabijanie ludzi, których nie lubisz I wszystkie inne rzeczy ... Pójdę za tobą na twoim serwerze, jeśli to możliwe.   Wszystko, co musisz zrobić, to być miłym i cierpliwym. Skype: NobodieCro -Po dodaniu mnie na skype msg mnie z "Need hacking help"   * Zawsze możesz mi przekazać darowiznę, aby móc kupować klucze i pomagać innym *
Reply
Notatka moderatora Proszę pisać, jeśli to oszustwo! Nie należy podawać płomienia ani infracji
Reply
Ten facet nie jest oszustwem, dla którego wylansował mi skrzynkę z amunicją, a dla mnie zrodził dla mnie pojazdy
Reply
Pomógł mi wiernym facetom!
Reply
Ten facet jest zdecydowanie legit, wszystko mi zrodził. Naprawdę miły facet!
Reply
Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Plyable Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm Cóż, nie szarżuje i uprzejmie prosi o darowizny ... Co stracić?
Reply
Omg, ten facet jest jednym z miłych facetów w Dayz. Znalazłem go dzisiaj, a on spłodził mi tak wiele przedmiotów. jeśli straciłeś wszystkie przedmioty i jeśli jesteś noobem w tej grze, polecam ci zabawę z tym facetem!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Plyable Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm To zabawne, jak to jest pochodzić od osoby z -30 powtórzeń.
Reply
Przepraszam, nie jestem z OCT 2012, wciąż + rep ... Haxxors, zabiera moje rzeczy ... Ten facet mi pomaga, jest piękny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)