Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesunięcia dla Arma 2 Dayz
#1
Witam Zastanawiam się, czy ktoś miał offset na epi pen w Dayz? Jeśli tak i czy możesz opublikować inne przesunięcia dla bieżącej wersji. Z góry dziękuję.
Reply
#2
przeczytaj wątek "spawn consumables via WPM", aby otrzymać epi pen LUBIĘ DUŻE LISTY
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by ohmygosh przeczytaj wątek "spawn consumables via WPM", aby otrzymać epi pen LUBIĘ DUŻE LISTY Chce stać się świadomy. Wynik użycia pióra epi OP, przejrzyj zestaw Yolo Map. Musisz ustawić "r_player_timeout" var na -1 (wartość float). Jeśli chodzi o przesunięcia, przejrzyj wątek RPM. WSZYSTKO, czego potrzebujesz, jest w taki czy inny sposób. To wszystko powinno być aktualne. Właśnie to zobaczyłem. Oto fragment kodu: http://www.unknowncheats.me/forum/859361-post1642.html
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by maxkunes Zastanawiałem się, czy ktoś wie jak zrobić zewnętrzną aplikację za pomocą trybu godowego pamięci. Technicznie to zrobiłem, ale mam problem z moim czarnym ekranem, ale nie w czerni. Myślę, że ma to coś wspólnego z otaczającym światłem, kiedy zdrowie się pojawia. Nie jestem pewien, czy to jest dokładnie to, ale ma to coś wspólnego z jasnością lub czymś ze względu na zdrowie, tak jak wtedy, gdy masz niski poziom zdrowia, twoja gra jest o wiele mniej nieskazitelna, gdy masz pełne zdrowie. Pytam, czy ktoś wie, jak wyłączyć światło, a jeśli tak nie jest, dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić. W tej chwili nie umrę, ale za każdym razem, gdy jestem zniszczony, moja gra staje się ciemniejsza, a potem znów staje się normalna. To jest kod, który zrobiłem, by zrobić tryb bożka. jeden plik: [...] Przerwij sprawdzanie wartości logicznych względem false / true, pokazuje tylko, że nie rozumiesz, jak działają. Zacytować: WritePlayerVar ("usec_bloodqty", 137500); .. nie będzie działać, krew jest ograniczona do 12000. Ponadto, zapętlenie tego gówna nie da ci trybu boga, nadal będziesz umrzeć od strzałów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)