Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostałem zbanowany
#11
Brzmi jak globalny zakaz w infistar
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by frozzensnip Brzmi jak globalny zakaz w infistar Popieram to. Czy możesz nam potwierdzić, że jest wiadomość tak, jak po kopnięciu z serwera? Tak: https://i.ytimg.com/vi/zNdkEQlRRJ4/maxresdefault.jpg Jeśli jest to coś w rodzaju czarnego ekranu z napisem "jesteś zbanowany na całym świecie" i musisz zrestartować grę, aby się z niej wydostać, to tak, to jest zakaz informacji. Ale nie wiem dokładnie, jak odkryłby twoje nowe konta.
Reply
#13
Rzeczywiście, battleye blokuje czasami ładowanie, nie jestem pewien dlaczego, przypuszczam, że to "zauważa podejrzany proces i wykonuje pełne skanowanie", ale nigdy nie zostaniesz zbanowany za to, najczęściej restart komputera rozwiązuje problem . W każdym razie, zgadzam się z tobą iamsereni. Btw @ SliKUS, może jesteś tym, który "chciałby, kurwa, przeczytać, zanim złożyłby te oświadczenia", w końcu powiedział, że nie zostałeś zbanowany PONIEWAŻ DLC-a, chyba że użyłeś innego i nie mówisz nas. I o tym, co powiedziałem, zakaz może się zdarzyć z wielu powodów, nawet przy użyciu mod, który pozwala na oszukiwanie, bez względu na to, czy serwer na to pozwala, czy nie, może cię zbanować z INFISTARA. Wierzę, że jeśli twórca infistaru zauważy, że grasz z lagswitchem, to również na całym świecie zakazałby ci dostępu do serwerów chronionych przez anty-cheat. Cóż, cokolwiek, baw się z globalnym banem i solą.
Reply
#14
Tak, globalny zakaz.
Reply
#15
Tak globalny zakaz infistar Jestem globalnie zakazany na dwóch różnych kontach, otrzymuję ten sam błąd BE globalnych banów nie wyglądają tak.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)