Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostałem zbanowany
więc zostałem zbanowany, ponieważ zrobiłem jakąś gówno wolną metodę dlc, sprawdziłem kiedy to nie działało i dostałem zakaz na moje główne, nowe konto zostało zbanowane bc grałem na tym samym profilu (zakładam), kup ponownie, zainstaluj ponownie, usuń wszystkie tymczasowe pliki, wyczyść pliki do pobrania, usuń wszystkie profile i zrób nowy, usuń rejestr dla battleye i arma, zmień hwid i ip. i. im. nadal. Zakazany. CZEMU?! Czy ktoś może, kurwa, mi pomóc? Zostałem zbanowany nawet po tym, jak zrobiłem więcej gówna niż wymaga tego EAC. Zrobiłem nawet wiele badań i wiele osób powiedziało, że chce kupić nowe konto i grać w nowym profilu, ale robię o wiele więcej i wciąż jestem zbanowany. Jakieś pomysły?   PS. Zainstalowałem ponownie za każdym razem, gdy tworzyłem nowe konto, ostatni raz byłem wkurzony i robiłem tyle gówna, a to nie miało znaczenia. nie IP, nie HWID, nie powinno być żadnych dzienników, więc idfk ...
Reply
Prawdopodobnie BattlEye oznaczało twój komputer (nie wiem jak). Spróbuj zmienić identyfikator woluminu dysku i zainstaluj nową kopię systemu Windows. I zmień adres mac na routerze lub karcie sieciowej. P.S. Nie pamiętam, identyfikator woluminu dysku zmienił się po instalacji, czy nie? (możliwe tak)
Reply
zmieniłem mój HWID, myślałem, że to unieważniłoby jakiekolwiek inne śledzenie mojego komputera ...? Zwykłem hakować na rdzę, która ma jeden z najtrudniejszych AC, a teraz batteye opuszcza moje drapanie się po głowie. Wiele osób twierdzi, że kupujesz nowe konto i skończyłeś, dlaczego zostałem wyróżniony? albo co robię źle? także to, co mnie zbanowało (używanie kremowego api i weryfikowanie cache po tym, jak go usunąłem) wydaje się nie banować innych .. co pozostawia mnie jeszcze bardziej zdezorientowanego. Pamiętam, że lata temu zostałem zbanowany i właśnie założyłem nowe konto i bum, wszystko było w porządku. jakaś pomoc?
Reply
Publikujesz tutaj, zamiast obsługi komunikatów battleye z Twoim ID / IP / SteamID itp. Wydaje się, że kłamiesz. Ludzie używają zewnętrznych narzędzi do odblokowywania dlcs i innych rzeczy, ale to emulacja pary, i chociaż nie ufam nikomu tutaj, aby być wiarygodnym, jestem pewien, że nikt nie zostanie zbanowany za pomocą tych.
Reply
tak jak powiedziałem, zrobiłem maile battleye, ale oni nie odpowiedzieli przez 5 dni PS przysięgam na moje życie, że nie włamałem się, i legit włożyłem do odblokowanego dlc shit, który był opóźniony i nie potrzebowałem. Miałem wszystkie dlc oprócz dysz i zaryzykowałem to. Nie mam pojęcia, co mnie zbanowało, jeśli nie dlc. widząc jak to było natychmiast po użyciu go nałożyłbym na to pieniądze, że to mnie zbanowało, nie włamuję się na armę. gram tylko z moim przyjaciele, bez powodu do zhakowania. Zrobiłem nowe konto (konta), ponieważ zakładam, że mnie zbanowany będzie 90% niech mnie zbanowany. Zakładam, że nie chcą kogoś, kto próbuje uzyskać darmowe dlcs w ich grze. Poprosiłem tylko o pomoc od tej społeczności, jeśli jest gdziekolwiek, kto wie, jak uchronić się przed unikaniem, jej społecznością.
Reply
Jeśli nadal jesteś zbanowany, jest tylko jeden oczywisty powód: oni wciąż wiedzą kim jesteś (więc twoja HWID "zmiana" nie działa tak, jak oczekujesz. I to z wielu powodów. Aby upewnić się, że jesteś całkowicie czysty, pierwszą rzeczą, którą proponuję zrobić, to: sformatować dysk twardy i zainstalować na nim czyste okna (aby nie pozostały żadne ślady z rejestrów itp.). Istnieje wiele wątków dotyczących obejścia HWID dla innych gier (takich jak fortnite) tutaj w UC, powinieneś rzucić na to okiem.
Reply
bump, upewnił się, że hwid changer zadziałał, zmienił identyfikator woluminu, usunął wszystko związane z armą i nadal bana. dlaczego wydaje mi się, że jestem jedyną osobą, która do tego doszła, mam korsarkę razerową, gburowatą, która nie zakazuje mi. Jakieś inne sugestie? zmieniłem ip zbyt btw, więc hwid, przeinstalowałem 3 razy i zmieniłem IP. odtwarzane na nowym profilu za każdym razem, dzięki.
Reply
Żadne odblokowania DLC Steam nie powodują zakazu Battleye. Nie.
Reply
czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, co DID mnie wtedy zabronić? nie hackować, a jedyną rzeczą, której użyłem (które nie powinny być wykryte) jest opóźniony przełącznik zrobiony w pliku wsadowym lol, i zostałem zbanowany po tym, jak włożyłem dlc unlocker i zweryfikowałem. soooo idfk, i to były tygodnie, w których używałem przełącznika opóźnienia, więc wątpię w to. szczerze mówiąc, trochę się poddaje, bo naprawdę nie chcę mieć wyczyścić mojego komputera, i nadal nie wiem, co mnie zakazuje / jak do cholery oni nawet znają mnie jeszcze ..
Reply
czy jesteś pewien, że jest to globalny zakaz przez battleye, a nie globalny zakaz infistar?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)