Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dupontowanie w DayZ 1.8.4.1
#1
Cześć   Mam tylko proste pytanie. Szukam metody dupe dla epoki / przepełnienia Dayz 1.8.4.1   W szczegółach chciałbym tylko skopiować kilka klipów z amunicją do Lapua Magnum. Nic więcej, bo normalnie lubię grać legalnie.   Więc wszelkie pomysły, jak to zrobić?
Reply
#2
Wyszukaj na youtube. https://www.youtube.com/watch?v=a-soORkBydQ
Reply
#3
Tak, to wciąż działa. Thx .. ale jeśli musisz uważać, aby nie zostać zbanowanym ..
Reply
#4
wydaje się, że to już nie działa. Czy ktoś może to sprawdzić? Zrobiłem to dość dużo razy 3 miesiące temu ... ale teraz na serwerze w Wielkiej Brytanii moje okno esc zniknie, gdy inet jest odłączony! po prostu nie możemy wrócić do lobby ... to mam starą wersję 1.8.4.1 dayz, ale to samo .. co odbiera ... rozumiem, czy załatali to z aktualną wersją 1.8.6 ... to powinno działać z starsza wersja dayz .. gram na serwerze overpoch ... więc mod epoki jest wciąż tą samą wersją, więc gdzie do cholery umieścili poprawkę? jakieś wskazówki?
Reply
#5
Wygląda na to, że jest to sprawa po stronie serwera ... niektóre serwery mają aktualizację, a niektóre nie ...
Reply
#6
jeśli zostaniesz kopnięty podczas mówienia w sidechacie, to zamiast robić to samo, jak w starym dupe, po prostu naciśnij klawisz rozmowy w sidechacie po włożeniu czegoś do pojazdu / magazynu i zostaniesz wyrzucony z powrotem do holu: P Baw się dobrze ^^
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)