Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Właściciel serwera chce oszukiwać.
https: //www.unknowncheats.mewww.unkn...nts-cheat.html W porządku, więc 1) Posiadam serwer. 2) Jestem oszustem w sercu.   Zastanawiam się, czy skasowałem zawartość scripts.txt i wyłączyłem bitwę na 5 minut, że bezpieczne byłoby uruchomienie tych skryptów? Czy mój serwer byłby automatycznie umieszczany na czarnej liście, czy też jest wykonywany ręcznie?   Powtórzę to jeszcze raz, ponieważ ludzie nie patrzą na następujące posty. Nie wpuszczam nikogo na mój serwer.
Reply
Powinieneś być w porządku.
Reply
Czy nie ma sposobu na włamywanie się na własny serwer, a następnie używanie tych elementów na innych? (po prostu pytam, coz z globalnej bazy danych)
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD Czy nie ma sposobu na włamywanie się na własny serwer, a następnie używanie tych elementów na innych? (po prostu pytam, coz z globalnej bazy danych) Dopóki twój serwer nie jest na czarnej liście, a battleye jest wyłączone.
Reply
ciekawy... jakie więc istnieje ryzyko, więc mój (nadchodzący) "serwer" nie zostanie umieszczony na czarnej liście? Można to obejść, zmieniając IP / smthg. jeszcze? (Aby zostać poinformowanym, gdy to się stanie)
Reply
Zrobiłem to wcześniej i zadziałało po prostu włącz ją ponownie w ciągu godziny
Reply
Wow, chciałbym dostać się do tego XD. Jak powiedzieli ludzie powyżej, słyszałam o niektórych właścicielach serwerów, którzy robili to wcześniej i dopóki uruchomili to szybko, zadziałało. Nigdy nie mogłem tego zrobić sam, ponieważ właściciele tych serwerów nigdy nie chcieli mi pozwolić, gdy robili to XD
Reply
Tak długo, jak twój BE rośnie w ciągu godziny. Czy istnieje sposób, w jaki można ustawić rzeczy do odrodzenia podczas restartu serwera? Gram z właścicielem serwera i może on po prostu ponownie uruchomić serwer szybko i uzyskać pojazdy do odrodzenia i duże skrzynki amunicyjne, które następnie znikną przy następnym uruchomieniu.
Reply
Zasadniczo po prostu wyłącz BE na godzinę. Odrodz się bronią i włącz BE. To najprostsze gówno w historii.
Reply
Awesomest Idea kiedykolwiek W ten sposób nie możemy uzyskać pojazdów, ochroniarzy ani nieograniczonej amunicji na innych serwerach
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)