Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Banned? Wyprzedaż w połączeniu Ops ~ 14,99 £ / 19,65 €
Czas nie mógł być lepszy, naprawdę lol. Miły tenner z normalnej ceny Steam (nawet jeśli masz wersję Steam).     https://store.bistudio.com/
Reply
O tak, ponieważ 5 € to taka wielka różnica. Raczej czekam na letnią wyprzedaż pary, będzie to 50% taniej, a nawet więcej
Reply
Tak, cena euro jest trochę bzdurna, ale jej cena 10 funtów poza parą (dwa razy więcej, jak sądzę), więc dla użytkowników w Wielkiej Brytanii jest nieźle. Nie jestem też pewna, kiedy letnia sprzedaż jest, ale chcę znowu zagrać. !
Reply
najlepszy system zarabiania pieniędzy, zakaz na cd-key hop-rakieta i Be otrzymują bonusy
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 najlepszy system zarabiania pieniędzy, zakaz na cd-key Hej, gdyby nie było hakerów, personel Battleye byłby bez pracy. Jestem pewien, że karmimy tutaj więcej niż jedną rodzinę
Reply
Zacytować: Napisał AverageJ0e Hej, gdyby nie było hakerów, personel Battleye byłby bez pracy. Jestem pewien, że karmimy tutaj więcej niż jedną rodzinę = 3 prawda: P
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 najlepszy system zarabiania pieniędzy, zakaz na cd-key nadzieję, że rakieta i Be są reciving bonusy Hacki gracza. Gracz ma zablokowany klucz CD. Gracz jest zły, że musi kupić inny klucz CD; obwinia spisek IRONIA....
Reply
Zacytować: Napisał DoubtingThomas Hacki gracza. Gracz ma zablokowany klucz CD. Gracz jest zły, że musi kupić inny klucz CD; obwinia spisek IRONIA.... Hrrmm Nie byłem tu długo, ale posty, które widziałem przez fatboy'a ... jest jednym z najmądrzejszych programistów na stronie. Nie został zbanowany, po prostu angażuje się w temat ...
Reply
Zacytować: Napisał AverageJ0e Hej, gdyby nie było hakerów, personel Battleye byłby bez pracy. Jestem pewien, że karmimy tutaj więcej niż jedną rodzinę To prawda i bardzo smutno. To nie powinno być celem odbiorców tej witryny. Idealny świat byłby tam, gdzie nadal istniejemy, a deweloperzy anty-cheatów zbankrutują.
Reply
Odkryłem, że możesz grać w DayZ, kupując jedynie grot operacji i kopiując pliki ArmA 2 do folderu OA. opublikowałem nowy wątek (prawdopodobnie przedwcześnie), ale nie wiem, kiedy lub czy zostanie zatwierdzony. Więc... gamesrocket.com gdzie jest mój OA za 12,95 $
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)