Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowość w pisaniu skryptów / hakowaniu (POTRZEBUJ BYPASSU !!!)
Witam wszystkich! Jestem nowy w całym tym hackowaniu i pisaniu skryptów! Najpierw zacząłem od pobrania i zainstalowania prostego skryptu LoganNZL A potem stało się to moją codziennością: c. Wiem, że błaganie jest zabronione i takie tam i że nie możesz skierować mnie do żadnych łączy Working Bypasser. Ale chciałbym zapytać wszystkich doświadczonych hakerów. Dostałem hackę InfiStar dla OA i DayZ oraz LoganNZL dla ArmA 2. Więc moim problemem jest to, że na OA nie ma żadnych serwerów bez BE ani DayZ Nie ma żadnego prostego serwera DayZ, który mnie wpuścił (Przeważnie tylko 1 rosyjski wpuścił mnie, ale potem mnie kopnął ...) I na OA jest tylko 5 serwerów na raz, kiedy trafiam odświeżenie i ich jedyne serwery Armory i stworzone przez nooby: c. i to trochę nudne, chcę zagrać w Taki, życie w nieużytkach i wszystkie te rzeczy! Ale nie mogę się tak obawiać, że dostanę Globalny Ban! Więc szukałem na forach przez wiele dni, aby zadzwonić, ale działa, ale wszyscy mówią, że nie działają! Wiem, że piszę długo i wszystko w większości nie ma sensu. Ale proszę, pomóżcie mi> _> (błagając ponownie, srry: c)
Reply
Napisz własną obwodnicę.
Reply
Ok cya za 1 rok, dopóki nie nauczę się C ++
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie apollon13 Ok cya za 1 rok, dopóki nie nauczę się C ++ Do zobaczenia, jak sądzę.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie apollon13 Witam wszystkich! Jestem nowy w całym tym hackowaniu i pisaniu skryptów! Najpierw zacząłem od pobrania i zainstalowania prostego skryptu LoganNZL A potem stało się to moją codziennością: c. Wiem, że błaganie jest zabronione i takie tam i że nie możesz skierować mnie do żadnych łączy Working Bypasser. Ale chciałbym zapytać wszystkich doświadczonych hakerów. Dostałem hackę InfiStar dla OA i DayZ oraz LoganNZL dla ArmA 2. Więc moim problemem jest to, że na OA nie ma żadnych serwerów bez BE ani DayZ Nie ma żadnego prostego serwera DayZ, który mnie wpuścił (Przeważnie tylko 1 rosyjski wpuścił mnie, ale potem mnie kopnął ...) I na OA jest tylko 5 serwerów na raz, kiedy trafiam odświeżenie i ich jedyne serwery Armory i stworzone przez nooby: c. i to trochę nudne, chcę zagrać w Taki, życie w nieużytkach i wszystkie te rzeczy! Ale nie mogę się tak obawiać, że dostanę Globalny Ban! Więc szukałem na forach przez wiele dni, aby zadzwonić, ale działa, ale wszyscy mówią, że nie działają! Wiem, że piszę długo i wszystko w większości nie ma sensu. Ale proszę, pomóżcie mi> _> (błagając ponownie, srry: c) Fart naprawdę źle, dopóki AC nie opuści twojego komputera = zysk?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie apollon13 Ale nie mogę się tak obawiać, że dostanę Globalny Ban! dostaniesz globalny zakazany nomatter, który nawet z bypasem
Reply
Zacytować: Originally Posted by Christianmv dostaniesz globalny zakazany nomatter, który nawet z bypasem To niekoniecznie jest prawdą. Możesz pozostać niezablokowany przez dłuższy okres czasu, jeśli dobrze zagrasz karty, może nawet do momentu, w którym nie zostaniesz zbanowany, dopóki gra nadal obsługuje wielu graczy. Jest wielu ludzi, w tym ja, którzy oszukiwali ARMA 2 przez 8 miesięcy i nadal nie otrzymali zakazu.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie apollon13 Witam wszystkich! Jestem nowy w całym tym hackowaniu i pisaniu skryptów! Najpierw zacząłem od pobrania i zainstalowania prostego skryptu LoganNZL A potem stało się to moją codziennością: c. Wiem, że błaganie jest zabronione i takie tam i że nie możesz skierować mnie do żadnych łączy Working Bypasser. Ale chciałbym zapytać wszystkich doświadczonych hakerów. Dostałem hackę InfiStar dla OA i DayZ oraz LoganNZL dla ArmA 2. Więc moim problemem jest to, że na OA nie ma żadnych serwerów bez BE ani DayZ Nie ma żadnego prostego serwera DayZ, który mnie wpuścił (Przeważnie tylko 1 rosyjski wpuścił mnie, ale potem mnie kopnął ...) I na OA jest tylko 5 serwerów na raz, kiedy trafiam odświeżenie i ich jedyne serwery Armory i stworzone przez nooby: c. i to trochę nudne, chcę zagrać w Taki, życie w nieużytkach i wszystkie te rzeczy! Ale nie mogę się tak obawiać, że dostanę Globalny Ban! Więc szukałem na forach przez wiele dni, aby zadzwonić, ale działa, ale wszyscy mówią, że nie działają! Wiem, że piszę długo i wszystko w większości nie ma sensu. Ale proszę, pomóżcie mi> _> (błagając ponownie, srry: c) Ok, dajmy sobie trochę czasu z naszego pracowitego życia, abyś był naprawdę szybki ... * * sarkazm *
Reply
Zacytować: Napisał sharkeel To niekoniecznie jest prawdą. Możesz pozostać niezablokowany przez dłuższy okres czasu, jeśli dobrze zagrasz karty, może nawet do momentu, w którym nie zostaniesz zbanowany, dopóki gra nadal obsługuje wielu graczy. Jest wielu ludzi, w tym ja, którzy oszukiwali ARMA 2 przez 8 miesięcy i nadal nie otrzymali zakazu. więc grasz z nudnym tyłkiem tylko esp
Reply
Zacytować: Originally Posted by Christianmv więc grasz z nudnym tyłkiem tylko esp Nie całkiem. Większość gówna, które robię, polega na spawaniu broni i amunicji lub pieniędzy na serwerach Życia.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)