Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addon Spoofer / Addon Hider
Czy ktoś wie, czy istnieje nowy potencjometr PBO lub haker dodatku?
Reply
Zacytować: Originally Posted by zombiekillersp Czy ktoś wie, czy istnieje nowy potencjometr PBO lub haker dodatku? Kod samemu. Jeśli potrzebujesz struktury, nie krępuj się.
Reply
D79050 to przesunięcie PBO_MANAGER. Wskazuje to na listę PBO. 4 bajty od wskaźnika listy PBO to liczba ładunków PBO. Każdy wskaźnik na liście PBO reprezentuje załadowany PBO. 10 bajtów do tych wskaźników jest kolejnym wskaźnikiem do NAZWY PBO. 4 bajty w wskaźniku dla NAME to długość nazwy, a 8 bajtów to rzeczywista nazwa. Jeśli chcesz ukryć PBO, będziesz musiał utworzyć pętlę, która przesunie wszystkie PBO po celu o 4 bajty w tej lokalizacji, skutecznie usuwając PBO z listy, a także zaktualizuje licznik pbo do nowej wartości.
Reply
jest całkiem niezły
Reply
Nie sądziłem, że HBO PBO jest już możliwe
Reply
Zacytować: Originally Posted by neonrage Nie sądziłem, że HBO PBO jest już możliwe Dopóki dane PBO będą przechowywane w pamięci w ten prosty sposób, będą takie. Zastanawiam się, ile czasu zajmie BIS, aby wstać z osłów i znaleźć lepszą metodę przechowywania danych PBO (jeśli takowa istnieje).
Reply
jak zrobić hider .pbo i wana ukryć NSS_AC_2.pbo i nie mogę znaleźć niczego im nie faceci tech, więc nie wiem jak zrobić jeden proszę o pomoc
Reply
Zacytować: Napisał początkowo hunter22814 jak zrobić hider .pbo i wana ukryć NSS_AC_2.pbo i nie mogę znaleźć niczego im nie faceci tech, więc nie wiem jak zrobić jeden proszę o pomoc Zacytować: Originally Posted by laserball31 D79050 to przesunięcie PBO_MANAGER. Wskazuje to na listę PBO. 4 bajty od wskaźnika listy PBO to liczba ładunków PBO. Każdy wskaźnik na liście PBO reprezentuje załadowany PBO. 10 bajtów do tych wskaźników jest kolejnym wskaźnikiem do NAZWY PBO. 4 bajty w wskaźniku dla NAME to długość nazwy, a 8 bajtów to rzeczywista nazwa. Jeśli chcesz ukryć PBO, będziesz musiał utworzyć pętlę, która przesunie wszystkie PBO po celu o 4 bajty w tej lokalizacji, skutecznie usuwając PBO z listy, a także zaktualizuje licznik pbo do nowej wartości. Mówi, jak to zrobić tutaj.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Grocery Mówi, jak to zrobić tutaj. Nie rozumiem tego, nie mam absolutnie żadnego doświadczenia z komputerami
Reply
Nadal potrzebuję hakera PBO. Pomóż mojej skype, jeśli możesz pomóc: jimmy-mc-dobson
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)