Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOC, proszę ^^
hej wiem, że to nie jest dozwolone ... ale właśnie kupiłem cs-source i jego powiedzenie, że mój cd-key jest już w użyciu ... tak, potrzebuję innego działającego klawisza pary / HL2 CD .... Cud proszę, proszę mi podać z jednym?? lub info .. dzięki, Btw dodaj [email protected], jeśli możesz pomóc. dzięki
Reply
Nie i powinieneś wiedzieć, że lepiej opublikować adres e-mail w interweb Jeśli twój klucz cd daje ci ten błąd; rozwiązujesz go za pomocą zaworu (PRZYGOTOWUJĄ, ŻEBYś BYŁO GO), a oni cię naprawią Nowy cdkey jest tym, czym powinni zajmować się piraci / kopiuj / kradnij gówno. Nie obsługujemy vbecuz, ale to WAREZ i WAREZ są gorsze od transwestytów
Reply
-_- ok thx za pomoc .... Tak, kupiłem to ... a zawór to robaki, które mi nie pomogą ..
Reply
Kupiłeś to nowe? Gdybyś to zrobił, skontaktowałbym się z firmą i zleciłbym jej rozwiązanie.
Reply
Tak jak nowy .. po prostu go otworzyłem .. Dlaczego, do cholery, nie mogę nawet grać w trybie offline bez klucza CD ... to po prostu nie rytuał. (ps nie wychodzę z tematu ...)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)