Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fałszywe pozytywne na BattlEye
Zacytować:       Zdajemy sobie sprawę z globalnego problemu banowania i prowadzimy śledztwa od wczoraj. Odpowiednie działanie zostanie podjęte, jeśli zostanie znaleziony fałszywy pozytywny scenariusz. Jeśli tak jest, to jest nam ogromnie przykro i podejmiemy działania, aby temu zapobiec w przyszłości.   Aktualizacja zostanie opublikowana, gdy znany będzie kolejny.         Źródło BattlEye - Anti-Cheat Engine   Chyba musimy podziękować darky.hax za to.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | Źródło BattlEye - Anti-Cheat Engine Chyba musimy podziękować darky.hax za to. co
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | Źródło BattlEye - Anti-Cheat Engine Chyba musimy podziękować darky.hax za to. To niesamowite, myślę, że mroczne jest dla nich zbyt szybkie, co sprawia, że robią problemy
Reply
Whooie, właśnie wysłałem 1 po południu na wsparcie, dotyczące mojego zakazu, który zdarzył się, kiedy nawet nie grałem w grę, może uda mi się przywrócić mój tak zwany klucz "hax" Jestem pewien, że to się nie stanie, ale wciąż ... Może i spróbować. Co najwyżej nie dostałem zakazu mojego głównego klucza, to jest dla mnie naprawdę ważne.
Reply
Sądzę, że nadszedł czas, aby BE to naprawiła. Inni niewinni gracze zostaną zbanowani
Reply
Zacytować: Originally Posted by darky.hax co Wiemy, kim naprawdę jesteś
Reply
Zacytować: Originally Posted by zoomgod Wiemy, kim naprawdę jesteś ..........
Reply
Cóż, mam nadzieję, że zobaczymy powrót do globali, powinien być dobry czas dla wszystkich
Reply
Mogę potwierdzić, że właśnie zostałem odblokowany. edytuj: Jestem także niezarejestrowany na innym kluczu CD, który z jakiegoś powodu został naprawdę zbanowany globalnie
Reply
Wysyłasz im e-maila?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)