Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy to się stanie?
Wiem, że to zabrzmi głupio, ale zastanawiałem się, czy używam cheatów, a potem przestanę z nich korzystać, a potem zostaną wykryte, czy nadal otrzymam VACation? Na przykład używam cheatów od lipca 1-4, a potem przestaję ich używać i zostaną wykryte 6 lipca, czy nadal otrzymam vac? jakakolwiek pomoc w odpowiedzi na to byłoby niesamowite! Dzięki!!
Reply
Tak, ponieważ bany Vac są opóźnione.
Reply
Zacytować: Originally Posted by zak3 Tak, ponieważ bany Vac są opóźnione. Twoja odpowiedź nie ma sensu, sposób, w jaki to powiedziałeś, oznaczałby, że włamanie zostało wykryte w czasie, gdy go używał. Nie sądzę, że zostaniesz zbanowany, jeśli Valve będzie musiał rejestrować wszystkie programy / podejrzane treści / podpisy programów, które właśnie uruchomiłeś. Jak zwykle, nie odwróciłem VAC, po prostu zakładam
Reply
Jeśli przestaniesz ich używać, zanim zostaną technicznie wykryte, jesteś bezpieczny. Ale często nie wiesz, że hack jest wykryty, ponieważ jak @ zak3 powiedział, zakazy są opóźnione.
Reply
Nie. / 5char
Reply
Jeśli twój hack nie zostanie wykryty, gdy przestaniesz go używać, nie otrzymasz zakazu VAC po wykryciu hakera.
Reply
Zależy to od tego, jak wczesny vac zaczyna "wykrywać" piekło. Otrzymałem 1 miesiąc opóźnionego zwolnienia z bana przedtem Po prostu dlatego, że wymienili program bl.a. Bl.a. Bla
Reply
W celu wyjaśnienia: 1. VAC wykrywa X na 16 lipca. 2. Logują wszystkie wykrycia oprogramowania przez około 2-3 tygodnie. 3. 30 lipca zakazują wszystkim na liście detekcji tego oprogramowania. Jeśli użyjesz hacka w tym okresie, nie będziesz miał pojęcia, że hack został wykryty, a twoje konto zostanie oznaczone jako bana, co stanie się 30. Chodzi o grę szczęścia przy użyciu hacków P2C / Public.
Reply
Właśnie skończyłem z moim wewnętrznym hackerem i wstrzyknąłem to z powodzeniem dzisiaj. Kod DLL został zrandomizowany i dodałem kod śmieciowy. To był pierwszy raz z wewnętrznym hackem na absolutnie czystym koncie i teraz gram w gry konkurencyjne. Więc dzisiaj jest 14 lipca, będzie czekać dwa tygodnie, aby dowiedzieć się, co zrobi VAC, ponieważ chcę go użyć na innych moich kontach
Reply
Po prostu chcesz dodać informacje dla tych, którzy nie wiedzą, czy przeszedłeś na overwatch, a twój zakaz nadliczbowy pokazuje się na twoim profilu jako VAC, co oznacza, że Twój cheat został wykryty i grałeś na koncie, które czekało na falę VAC.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)