Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wstrzyknąć dll do warface?
Próbuję wstrzyknąć .dll do warface, ale najwyraźniej jest niemożliwe, próbowałem z xenos, ale nie działa, ponieważ sterownik BlackBone wymaga certyfikatu, a następnie działa tylko w trybie testowym, ale mój warface nie działa w trybie testowym .... .. Pomoc pls
Reply
nowy Xenos to wielkie gówno. jeśli masz 2.3.1 i uruchamiasz 2.3.2 to gówno trafiło twój komputer. twój komputer zostanie zbanowany jako pierwszy, a następnego dnia także twoje konto. 2 konta zostały zablokowane przez znajomego, więc to gówno nie jest tego warte. trzeba go przetestować, stworzyć narzędzie do czyszczenia, a następnie zwolnić. teraz jego gówno i nie możesz uruchamiać hacków z powodu aktualizacji. może wkrótce, gdy wszyscy ci ludzie nie będą tak zajęci
Reply
Zacytować: Originally Posted by jesi4648 nowy Xenos to wielkie gówno. jeśli masz 2.3.1 i uruchamiasz 2.3.2 to gówno trafiło twój komputer. twój komputer zostanie zbanowany jako pierwszy, a następnego dnia także twoje konto. 2 konta zostały zablokowane przez znajomego, więc to gówno nie jest tego warte. trzeba go przetestować, stworzyć narzędzie do czyszczenia, a następnie zwolnić. teraz jego gówno i nie możesz uruchamiać hacków z powodu aktualizacji. może wkrótce, gdy wszyscy ci ludzie nie będą tak zajęci Próbuję 1 tydzień temu i nie jestem zbanowany
Reply
tak, człowiek spróbuje 2.3.2, a nawet jeśli uruchomisz 2.3.1 to nie zadziała. ten facet jest prawdopodobnie sponsorowany przez jakieś oszustwo czy coś takiego
Reply
Zacytować: Originally Posted by jesi4648 tak, człowiek spróbuje 2.3.2, a nawet jeśli uruchomisz 2.3.1 to nie zadziała. ten facet jest prawdopodobnie sponsorowany przez jakieś oszustwo czy coś takiego Używam tej wersji Xenos i nie ma problemu w przypadku WF w ogóle
Reply
Zacytować: Napisał Razzing Używam tej wersji Xenos i nie ma problemu w przypadku WF w ogóle Używam 2.3.2, ale nie działa, tylko w trybie testowym to działa, ale jak mam wyjaśnione nie działa grę WF, to jakiekolwiek rozwiązanie? z góry dziękuję Czy możliwe jest np. Podpisanie kierowcy blackbone? to nadaje rozwiązanie wszystkim problemom związanym z xenos
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Elissonc Używam 2.3.2, ale nie działa, tylko w trybie testowym to działa, ale jak mam wyjaśnione nie działa grę WF, to jakiekolwiek rozwiązanie? z góry dziękuję Czy możliwe jest np. Podpisanie kierowcy blackbone? to nadaje rozwiązanie wszystkim problemom związanym z xenos Czy możesz opisać swój problem bardziej precyzyjnie? Ponieważ żaden nie ma kryształowej kuli, aby przewidzieć, co jest nie tak. Nie jestem pewien, czy rozumiem cię poprawnie ... ale myślę, że pytasz, dlaczego po wstrzyknięciu wf nie działa. Zakładam, że korzystasz z opublikowanych kodów z tego działu (darks, onras mods lub mine MEX), a obecnie żaden z nich nie działa z powodu aktualizacji WF i zmiany wartości. Jeśli nie odpowiedziałem na twoje pytanie, opisz proszę swój problem.
Reply
@ Razzing to nowa aktualizacja systemu Windows, mam też trochę problemów (nawet z nową wersją xenos). Nie znam jeszcze poprawki, ponieważ muszę teraz pracować, ale prawdopodobnie jest to redystrybucja c ++ lub coś innego. Dlatego spróbuj ponownie je zainstalować lub po prostu przejdź na poprzednią aktualizację systemu Windows 10.
Reply
po wstrzyknięciu niewykrywanego zhackowania z ręczną mapą jądra gra daje odłączony od serwera w ciągu kilku minut. w jądrze apc daje błąd 00225. wszystkie repozytoria są zainstalowane. okna nie zostały zaktualizowane na tym komputerze. wtryskiwacz to 2.3.1, czy wykryli metodę wstrzykiwania?
Reply
Dlaczego nadal używasz Xenos.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)