Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtf się dzieje z Garry's Mod A Must Help Plz !!
#1
1.Przychodzę na serwer, na którym jakiś leci bez żadnego klipu i zabija mnie przy pomocy działa, jak on to zrobił?   2. Inny facet odradza się cały ten dziwny sztywny jak coś, co wygląda jak oszałamiający kij, ale wystrzeliwuje niebieskie światła lub iskry albo coś, a kiedy strzela łuk, metalowa łuk porusza się BARDZO wolno.   3. To mi się dziś zdarzyło, więc to mnie najbardziej przeraziło, ten facet chciał, abym złamał to czarne pudełko i zrobiłem to, po tym, jak zmienił moje imię i zaczął mówić używając mojego imienia ... więc odszedłem do innego, a on wciąż rozmawiałem pod moim imieniem ... pisał takie rzeczy jak "OMGHAXXORZ" lub "1337nub" i podobne rzeczy. Więc proszę, pomóż mi.
Reply
#2
Prawdopodobnie mod lub jakieś hacki. Wszystko, co mogę wymyślić. W ogóle nie graj już w Garrys Mod z BF2.
Reply
#3
Właśnie dowiedziałem się więcej ... Ppl mają te hacki, gdzie mogą zadziwić się plikami folderów modowych i mnóstwem innych rzeczy ... BARDZO GŁUPI, oszustwo to jedno, takie hakowanie jest absurdalnie opóźnione.
Reply
#4
Tak. Hackowanie za pomocą aimbota uważa się za zrujnowanie gry. Byłoby to dosłownie tak, zmywające pliki. Dlaczego ktoś chciałby to zrobić? To po prostu głupie.
Reply
#5
sprawić, że poczujesz kontrolę, niestety myśląc o osobie, którą jestem, gdybym wiedział, jak ja też
Reply
#6
Słuszna uwaga. Zdarzyło mi się to kiedyś. Facet zdalnie użył pękniętej wersji mani admin, aby usunąć wszystkie pliki * .exe w folderze zaworów. wszystko, co zrobił, to przenieść je do kosza. Myślę, że jest to coś w rodzaju pomocy zdalnej przy użyciu Mani. przywróciłem je do folderu zaworów, z przyjemnością. Poza tym moim pseudonimem na garrysmod jest "jestem wallhackingiem", więc jeśli widzisz, jak krzyczę!
Reply
#7
Nie hackują, ale wykorzystują. Korzystają z luki w modzie Garry'ego, która pozwala ci wkręcić się z serwerem i stać się administratorem i innymi rzeczami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)