Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatny cheat Wykryto VAC?
#1
Wygląda na to, że niektórzy przyjaciele, których daję swojemu prywatnemu .Dll, są zbanowani. Chociaż są to tylko 2. Ani ja na wszystkich moich kontach nie dostałem za to zakazu, ani 3 innych przyjaciół. Słyszałem plotkę, że jeśli moje oszustwo nie jest stabilne i ulega awarii, steamerrorreporter.exe pobiera informacje o zrzutach i wysyła je na serwery VAC, aby sprawdzić, dlaczego moja gra się zawiesiła, a jeśli zostanie wykryty jako oszukiwanie, ręcznie mnie zakazu , nie jestem pewien, czy to prawda. Dlatego dla bezpieczeństwa stworzyłem program, który automatycznie opuszcza ten proces po jego otwarciu. Czy to pomoże? Poza tym jakiś koleś powiedział mi, że może to być spowodowane tym, że używam MS do objazdów, chociaż nie otrzymałem za nich zakazu i oszukuję przez ponad 3 miesiące. Więc nie jestem nawet pewien, co sprawia, że mój cheat crash, istnieje sposób, aby uzyskać powiadomienie, która linia lub która funkcja powoduje crash cheaty? Ssałem przy cofaniu i debugowaniu i nie znalazłem innego miejsca, o które mógłbym zapytać. Byłbym zadowolony, gdyby odpowiedzi na oba pytania były zadowalające.   Dzięki
Reply
#2
Dołącz debugger i kontynuuj proces. Inject ur dll. Jeśli proces się zawiesza, debugger (ja używam ollydbg nie jestem pewien dla ida) pokaże ci kod, który został w końcu wykonany.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by sinlover99 Wygląda na to, że niektórzy przyjaciele, których daję swojemu prywatnemu .Dll, są zbanowani. Chociaż są to tylko 2. Ani ja na wszystkich moich kontach nie dostałem za to zakazu, ani 3 innych przyjaciół. Słyszałem plotkę, że jeśli moje oszustwo nie jest stabilne i ulega awarii, steamerrorreporter.exe pobiera informacje o zrzutach i wysyła je na serwery VAC, aby sprawdzić, dlaczego moja gra się zawiesiła, a jeśli zostanie wykryty jako oszukiwanie, ręcznie mnie zakazu , nie jestem pewien, czy to prawda. Dlatego dla bezpieczeństwa stworzyłem program, który automatycznie opuszcza ten proces po jego otwarciu. Czy to pomoże? Poza tym jakiś koleś powiedział mi, że może to być spowodowane tym, że używam MS do objazdów, chociaż nie otrzymałem za nich zakazu i oszukuję przez ponad 3 miesiące. Więc nie jestem nawet pewien, co sprawia, że mój cheat crash, istnieje sposób, aby uzyskać powiadomienie, która linia lub która funkcja powoduje crash cheaty? Ssałem przy cofaniu i debugowaniu i nie znalazłem innego miejsca, o które mógłbym zapytać. Byłbym zadowolony, gdyby odpowiedzi na oba pytania były zadowalające. Dzięki Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem i nie wierzę w to, że to prawda - dostaniesz zakaz lub - twój przyjaciel użył czegoś takiego jak winject, co może spowodować zakaz lub - używasz zbyt dużo publicznego kodu również objazd powinien wynosić 100% dt. Aby zobaczyć, gdzie hack się zawiesza, wystarczy dołączyć debugger lub log do pliku / konsoli
Reply
#4
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez GT3X Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem i nie wierzę w to, że to prawda - dostaniesz zakaz lub - twój przyjaciel użył czegoś takiego jak winject, co może spowodować zakaz lub - używasz zbyt dużo publicznego kodu również objazd powinien wynosić 100% dt. Aby zobaczyć, gdzie hack się zawiesza, wystarczy dołączyć debugger lub log do pliku / konsoli To dziwne, ponieważ nie dostałem zakazu na 3 miesiące, mam nadzieję, że moje konto 5digits nie zostanie zbanowane lololol Każdy, kogo podałem, nie ma pojęcia o wtryskiwaczach, więc podałem im Spafica, który opublikował w HF, kiedy nie został zbanowany. Co można uznać za zbyt dużo publicznego kodu? Jest inny facet, który koduje .dll hacki i udostępniamy 90% naszych funkcji, z których prawie wszystkie zostały znalezione w Internecie, chociaż to, co znaleźliśmy online, zostało zerwane, więc musieliśmy zepsuć to, aby zrobić kod, wiesz, kopiuj -pasterzy. Właściwie to właśnie czytałem online i wydaje się, że objazdy MS nie są wykrywane przez VAC, ponieważ używa wielu legalnych programów, a nie wszystkie dla złych zastosowań. w odwrocie powiedział mojemu przyjacielowi, aby używał objazdów, myślę, że wie wystarczająco dużo po tylu latach hakowania CS: S. Co więcej, mój hack po prostu rozbija się losowo, spróbuję sprawdzić, co się dzieje.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by sinlover99 To dziwne, ponieważ nie dostałem zakazu na 3 miesiące, mam nadzieję, że moje konto 5digits nie zostanie zbanowane lololol Każdy, kogo podałem, nie ma pojęcia o wtryskiwaczach, więc podałem im Spafica, który opublikował w HF, kiedy nie został zbanowany. Co można uznać za zbyt dużo publicznego kodu? Jest inny facet, który koduje .dll hacki i udostępniamy 90% naszych funkcji, z których prawie wszystkie zostały znalezione w Internecie, chociaż to, co znaleźliśmy online, zostało zerwane, więc musieliśmy zepsuć to, aby zrobić kod, wiesz, kopiuj -pasterzy. Właściwie to właśnie czytałem online i wydaje się, że objazdy MS nie są wykrywane przez VAC, ponieważ używa wielu legalnych programów, a nie wszystkie dla złych zastosowań. w odwrocie powiedział mojemu przyjacielowi, aby używał objazdów, myślę, że wie wystarczająco dużo po tylu latach hakowania CS: S. Co więcej, mój hack po prostu rozbija się losowo, spróbuję sprawdzić, co się dzieje. Objazdy są wykrywane, ponieważ zmieniają pierwotny podprogram do twojego podprogramu, który byłby bardzo łatwo wykrywany przez wersję sprzed VAC2, ale objazdy D3D nie są często wykrywane, a także dotyczy to jądra systemu.
Reply
#6
Nie zmienia funkcji na inną funkcję, Po prostu nadpisuje pierwsze kilka bajtów funkcji skokiem.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by learn_more Nie zmienia funkcji na inną funkcję, Po prostu nadpisuje pierwsze kilka bajtów funkcji skokiem. Dzięki, chyba źle to zrozumiałem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)