Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest najlepszy publiczny hack dla niewykrywania?
#11
Zacytować: Originally Posted by ezhaxezlife definitywnie kody jota, jan są nietykalne rn Big nocompile safeneZz maaaane
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie ericek111 Jaki jest najlepszy samochód na wycieczki do wszechświata? To samo pytanie. Zdobądź statek kosmiczny. Gdzie można dostać statek kosmiczny? Właśnie, nigdzie. > Zbuduj swój własny statek kosmiczny. Ten wątek może również zostać usunięty. Nie sądzę, żeby te rzeczy były porównywalne.
Reply
#13
Jak trudno jest skompilować najłatwiejszy ESP z 0 umiejętnościami w kodowaniu lub cokolwiek, co zostanie niewykryte?
Reply
#14
Zacytować: Napisał drekec1 Jak trudno jest skompilować najłatwiejszy ESP z 0 umiejętnościami w kodowaniu lub cokolwiek, co zostanie niewykryte? Te PolyHacks zazwyczaj wymagają po prostu uruchomienia jednego narzędzia i kilkukrotnego naciśnięcia guzika, więc myślę, że to coś, o czym powinieneś przeczytać. Pamiętaj, że żaden hack jest niewykrywalny.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by Zat Pamiętaj, że żaden hack jest niewykrywalny. To zależy jak na to patrzysz! jest kilka sposobów na oszukiwanie całkowicie niewykrywalne przez VAC w jego obecnym stanie, ale ofc nie są całkowicie niewykrywalne przez wszystko
Reply
#16
Fragmenty EZ
Reply
#17
Te cholerne małpy CIA zawsze szukają publicznych oszustów, wszystkie są ostatecznie regulowane! Korzystanie z urządzeń zewnętrznych jest po prostu głupie, użyj jednego z nich, jeśli chcesz, aby CIA wygrało, nie do przyjęcia!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)