Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest najlepszy publiczny hack dla niewykrywania?
Tytuł mówi wszystko, obecnie włamuję się na moje główne konto, nie pytaj mnie dlaczego, ale zastanawiam się, jaki publiczny oszust ma najlepszą ochronę, tak długo, dopóki nie jestem oczywista. nie musicie się martwić zakazem.   Zasadniczo, który hack da mi najmniejszą szansę na zablokowanie VAC?
Reply
Żadne z nich nie lol, kod jeden.
Reply
Jaki jest najlepszy samochód na wycieczki do wszechświata? To samo pytanie. Zdobądź statek kosmiczny. Gdzie można dostać statek kosmiczny? Właśnie, nigdzie. > Zbuduj swój własny statek kosmiczny. Ten wątek może również zostać usunięty.
Reply
Tak jak na moich pierwszych stanowiskach, żadna z nich. Trudno jest być bezpiecznym nawet w momencie, gdy p2c jest w tej chwili. Będziesz musiał się oszukiwać, aby być bezpiecznym.
Reply
Używam celownika odsunięcia zewnętrznego, który nie przeszkadza w grze ... Zasadniczo jest to najlepsza rzecz, z której korzystasz, nigdy nie zostanie wykryta
Reply
Zacytować: Napisał Valar Morghuliz Używam celownika odsunięcia zewnętrznego, który nie przeszkadza w grze ... Zasadniczo jest to najlepsza rzecz, z której korzystasz, nigdy nie zostanie wykryta Czy mówisz o klawiszach Auto Hot?
Reply
Abendigo dobry
Reply
Niewybrany od ponad dwóch lat. Wymaga jednak pewnego wysiłku. https://github.com/McSwaggens/linux-csgo-external
Reply
Linux, myślę, że Puddin Poppin (już nie mam pojęcia), Abedigo i twoja własna, ale nie koduj po prostu ze względu na niego, nie posuniesz się za daleko, spróbuj cieszyć się tym, co robisz.
Reply
definitywnie kody jota, jan są nietykalne rn
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)