Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globalne zakazy Battleye
#11
Zacytować: Napisał Douggem Zakazy A2 w wersji parowej używają swojego SteamID, więc jeśli masz nowy zakaz na A2, zostaniesz również zbanowany na A3 i SA. Jeśli TYLKO twój GUID pre-steam jest zbanowany, jesteś w porządku (jak to jest w przypadku mnie). Kiedy logujesz się do wersji parowej, Battleye sprawdza twój SteamID pod kątem zakazu, a także sprawdza twój klucz CD pod kątem zakazu. W wersji 1.219 zalogowanie się z zablokowanym kluczem CD NIE spowodowało, że twój SteamID został zbanowany. Po przejściu na 1.220 nie wiem, czy to nadal tak jest i naprawdę nie chcę być za to świnką morską. Dlaczego wszyscy ignorują mnie, kiedy to publikuję? Czy mam zakaz cienia czy coś takiego? To jest jak trzeci wątek, który wyjaśniłem, a ludzie nadal nie rozumieją, co się dzieje. Nie kłamię wam - tak to działa.
Reply
#12
Zacytować: Napisał Douggem Czy mam zakaz cienia czy coś takiego? Wydaje mi się, że spędzasz za dużo czasu na Reddicie
Reply
#13
Zostałem zbanowany na Arma2 oa i teraz jestem również zbanowany na DayzSA i Arma 3.
Reply
#14
Zacytować: Napisał Sexnolltva Zostałem zbanowany na Arma2 oa i teraz jestem również zbanowany na DayzSA i Arma 3. Tak, pomyślałem. Potwierdzone zakazy są powiązane.
Reply
#15
Zacytować: Napisał DrWhat Tak, pomyślałem. Potwierdzone zakazy są powiązane. To ssie człowieka. Miałem nadzieję, że nie są XD
Reply
#16
Do pierwszego posta dodałem ładne, duże, kolorowe ostrzeżenie. Bez wymówek.
Reply
#17
Zacytować: Napisał DrWhat Do pierwszego posta dodałem ładne, duże, kolorowe ostrzeżenie. Bez wymówek. Lol. Nie jest tak źle. To tylko pieprzony ból, żeby to wszystko zrobić. Dobrze, że nie gram w SA. Wystarczy uzbrojenie 2 i 3
Reply
#18
Zacytować: Napisał Douggem Dlaczego wszyscy ignorują mnie, kiedy to publikuję? Czy mam zakaz cienia czy coś takiego? Kto to powiedział?
Reply
#19
co się stanie, jeśli konto Red ma SA i Arma OA, ale czy ja i rodzina podzielimy OA na zielone konto i zbanowany na zielonym koncie, czy będzie on również pasmem SA na czerwonym koncie?
Reply
#20
Zacytować: Wysłano pierwotnie przez hyperfuse co się stanie, jeśli konto Red ma SA i Arma OA, ale czy ja i rodzina podzielimy OA na zielone konto i zbanowany na zielonym koncie, czy będzie on również pasmem SA na czerwonym koncie? Nie wiem, co masz na myśli przez konto na zielonym koncie, ale zakładam, że jest zbanowany i niezarejestrowany. Ale tak, jestem pewien. Może. Lol.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)