Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globalne zakazy Battleye
#1
To tylko ostrzeżenie, nie ma solidnych dowodów na poparcie tego, ale może stać się skuteczne lub już obowiązuje.     Potwierdzone, globalne zakazy arma 2, arma 3 i dayz są połączone, jeśli chcesz włamać się i nie zostać zbanowanym we wszystkich 3 grach, musisz mieć je na oddzielnym koncie.   Jak niektórzy z was wiedzą, jeśli zostaniesz zbanowany na arma 3 lub dniach sa, zostaniesz również zbanowany na rachunku arma 3 i dni sa. OSTRZEŻENIE, jeśli posiadasz tę grę na koncie Steam, masz armę 2, możesz również zostać zbanowany na armę 3 i dni sa.   Jeśli ktokolwiek został zbanowany w wersji parowej po informacji o pogodzie, zostaniesz zbanowany również na dni sa lub arma 3.   Aby uzyskać wszelkie informacje na temat zakazu battleye na temat army 3 i dni sa przeczytaj jego wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/ar...nned-read.html
Reply
#2
Zakazy A2 w wersji parowej używają swojego SteamID, więc jeśli masz nowy zakaz na A2, zostaniesz również zbanowany na A3 i SA. Jeśli TYLKO twój GUID pre-steam jest zbanowany, jesteś w porządku (jak to jest w przypadku mnie). Kiedy logujesz się do wersji parowej, Battleye sprawdza twój SteamID pod kątem zakazu, a także sprawdza twój klucz CD pod kątem zakazu. W wersji 1.219 zalogowanie się z zablokowanym kluczem CD NIE spowodowało, że twój SteamID został zbanowany. Po przejściu na 1.220 nie wiem, czy to nadal tak jest i naprawdę nie chcę być za to świnką morską.
Reply
#3
Mam tylko GUID zablokowany na A2, czy to oznacza, że jeśli dołączę i zostaniesz wywalony na tym koncie, mój ban przechodzi przez wszystkie gry Arma na tym koncie? Sądzę, że to, co mówisz, jest możliwe?
Reply
#4
Erm .. Mam globalną A2. Jednak udało mi się zaktualizować BE do wersji 1.220 i zalogować się bez problemów. Hm ... Ach ... nie. globalna aktualizacja Ktoś dostał 1.118 BE wygląda na to, że działa z globalnym banem (trzeba sprawdzić) Sprawdzone bany A2 i A3 mają teraz ten sam SteamID, co nie jest zaskoczeniem. Zakazy są rozdzielone. Przynajmniej udało mi się zalogować na serwerze A3, mając globalną wersję A2. JEDNA UWAGA: Jeśli jesteś zbanowany na A2 i od tego czasu nie jesteś zalogowany (przed tą aktualizacją), mam wrażenie, że wszystko będzie w porządku, jeśli zmienisz CD-KEY, aby go nie zbanować. Zakładam, że kiedy logujesz się do A2 z zablokowanym kluczem, BE sprawdza twój klucz CD i jest zbanowany status jest przesyłany do SteamID. Po raz pierwszy połączysz się dobrze, ale następnym razem dostaniesz kopa z powodu globalnego zakazu. (Powinienem był wziąć ekrany ... żeby sprawdzić, ile guid to wyliczył) Więc jeśli masz zapasowy klucz CD (mam, ale to i tak mi nie pomoże) użyj zmieniacza kluczy i zabierz parę ze zmiany klucza, a BE porówna ten klucz i zobaczy go w czystości, bez zakazu identyfikatora pary. (możesz zapomnieć o cdkey tym czasie na zawsze). Teoretycznie możesz odzyskać poplamiony status A2 z konta Steam. Mogę się mylić, ale nie mogę tego sprawdzić i nie chcę tego. A2 jest martwy, podobnie jak ich martwy DayZ SA. Ale dostali nasze pieniądze.
Reply
#5
Arma 3 i dayZ SA są w istocie powiązane, zostały zbanowane na dzień wolny i od zbrojowni 3. Arma 2 nie jest tak po prostu hackować na arma 2 i grać w legit w trybie dziennym?
Reply
#6
Przyjaciel został zbanowany na Dayz SA i został zbanowany na Arma 2 OA, Arma 2 i Arma 3. Nigdy nie włamał się do tych oprócz SA, więc kto wie.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Przyjaciel został zbanowany na Dayz SA i został zbanowany na Arma 2 OA, Arma 2 i Arma 3. Nigdy nie włamał się do tych oprócz SA, więc kto wie. Mój przyjaciel również doznał takiego samego losu. Zastanawiam się, czy robi to poprzez strajki? Podobnie jak w przypadku otrzymania X ilości ostrzeżeń, zostaniesz zbanowany z gier Y.
Reply
#8
Może BattleEye przeniósł się wraz z VAC? AFAIK jeśli jesteś zbanowany przez VAC raz w jakiejś grze, jesteś zbanowany we wszystkich grach, które używają tego samego silnika?
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by snaps Może BattleEye przeniósł się wraz z VAC? AFAIK jeśli jesteś zbanowany przez VAC raz w jakiejś grze, jesteś zbanowany we wszystkich grach, które używają tego samego silnika? Nie w przypadku gier BI / Arma. Wiem to tylko z CS itp.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by yehink Mój przyjaciel również doznał takiego samego losu. Zastanawiam się, czy robi to poprzez strajki? Podobnie jak w przypadku otrzymania X ilości ostrzeżeń, zostaniesz zbanowany z gier Y. Nie ... Proszę przestań. Zostajesz wykryty, że zostaniesz zbanowany. Szanse są dla małp.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)