Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globalne zakazy Battleye
To tylko ostrzeżenie, nie ma solidnych dowodów na poparcie tego, ale może stać się skuteczne lub już obowiązuje.     Potwierdzone, globalne zakazy arma 2, arma 3 i dayz są połączone, jeśli chcesz włamać się i nie zostać zbanowanym we wszystkich 3 grach, musisz mieć je na oddzielnym koncie.   Jak niektórzy z was wiedzą, jeśli zostaniesz zbanowany na arma 3 lub dniach sa, zostaniesz również zbanowany na rachunku arma 3 i dni sa. OSTRZEŻENIE, jeśli posiadasz tę grę na koncie Steam, masz armę 2, możesz również zostać zbanowany na armę 3 i dni sa.   Jeśli ktokolwiek został zbanowany w wersji parowej po informacji o pogodzie, zostaniesz zbanowany również na dni sa lub arma 3.   Aby uzyskać wszelkie informacje na temat zakazu battleye na temat army 3 i dni sa przeczytaj jego wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/ar...nned-read.html
Reply
Zakazy A2 w wersji parowej używają swojego SteamID, więc jeśli masz nowy zakaz na A2, zostaniesz również zbanowany na A3 i SA. Jeśli TYLKO twój GUID pre-steam jest zbanowany, jesteś w porządku (jak to jest w przypadku mnie). Kiedy logujesz się do wersji parowej, Battleye sprawdza twój SteamID pod kątem zakazu, a także sprawdza twój klucz CD pod kątem zakazu. W wersji 1.219 zalogowanie się z zablokowanym kluczem CD NIE spowodowało, że twój SteamID został zbanowany. Po przejściu na 1.220 nie wiem, czy to nadal tak jest i naprawdę nie chcę być za to świnką morską.
Reply
Mam tylko GUID zablokowany na A2, czy to oznacza, że jeśli dołączę i zostaniesz wywalony na tym koncie, mój ban przechodzi przez wszystkie gry Arma na tym koncie? Sądzę, że to, co mówisz, jest możliwe?
Reply
Erm .. Mam globalną A2. Jednak udało mi się zaktualizować BE do wersji 1.220 i zalogować się bez problemów. Hm ... Ach ... nie. globalna aktualizacja Ktoś dostał 1.118 BE wygląda na to, że działa z globalnym banem (trzeba sprawdzić) Sprawdzone bany A2 i A3 mają teraz ten sam SteamID, co nie jest zaskoczeniem. Zakazy są rozdzielone. Przynajmniej udało mi się zalogować na serwerze A3, mając globalną wersję A2. JEDNA UWAGA: Jeśli jesteś zbanowany na A2 i od tego czasu nie jesteś zalogowany (przed tą aktualizacją), mam wrażenie, że wszystko będzie w porządku, jeśli zmienisz CD-KEY, aby go nie zbanować. Zakładam, że kiedy logujesz się do A2 z zablokowanym kluczem, BE sprawdza twój klucz CD i jest zbanowany status jest przesyłany do SteamID. Po raz pierwszy połączysz się dobrze, ale następnym razem dostaniesz kopa z powodu globalnego zakazu. (Powinienem był wziąć ekrany ... żeby sprawdzić, ile guid to wyliczył) Więc jeśli masz zapasowy klucz CD (mam, ale to i tak mi nie pomoże) użyj zmieniacza kluczy i zabierz parę ze zmiany klucza, a BE porówna ten klucz i zobaczy go w czystości, bez zakazu identyfikatora pary. (możesz zapomnieć o cdkey tym czasie na zawsze). Teoretycznie możesz odzyskać poplamiony status A2 z konta Steam. Mogę się mylić, ale nie mogę tego sprawdzić i nie chcę tego. A2 jest martwy, podobnie jak ich martwy DayZ SA. Ale dostali nasze pieniądze.
Reply
Arma 3 i dayZ SA są w istocie powiązane, zostały zbanowane na dzień wolny i od zbrojowni 3. Arma 2 nie jest tak po prostu hackować na arma 2 i grać w legit w trybie dziennym?
Reply
Przyjaciel został zbanowany na Dayz SA i został zbanowany na Arma 2 OA, Arma 2 i Arma 3. Nigdy nie włamał się do tych oprócz SA, więc kto wie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Przyjaciel został zbanowany na Dayz SA i został zbanowany na Arma 2 OA, Arma 2 i Arma 3. Nigdy nie włamał się do tych oprócz SA, więc kto wie. Mój przyjaciel również doznał takiego samego losu. Zastanawiam się, czy robi to poprzez strajki? Podobnie jak w przypadku otrzymania X ilości ostrzeżeń, zostaniesz zbanowany z gier Y.
Reply
Może BattleEye przeniósł się wraz z VAC? AFAIK jeśli jesteś zbanowany przez VAC raz w jakiejś grze, jesteś zbanowany we wszystkich grach, które używają tego samego silnika?
Reply
Zacytować: Originally Posted by snaps Może BattleEye przeniósł się wraz z VAC? AFAIK jeśli jesteś zbanowany przez VAC raz w jakiejś grze, jesteś zbanowany we wszystkich grach, które używają tego samego silnika? Nie w przypadku gier BI / Arma. Wiem to tylko z CS itp.
Reply
Zacytować: Originally Posted by yehink Mój przyjaciel również doznał takiego samego losu. Zastanawiam się, czy robi to poprzez strajki? Podobnie jak w przypadku otrzymania X ilości ostrzeżeń, zostaniesz zbanowany z gier Y. Nie ... Proszę przestań. Zostajesz wykryty, że zostaniesz zbanowany. Szanse są dla małp.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)