Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie chcę, aby 1 ponownie wykorzystał infistar
więc chcę użyć https://www.unknowncheats.me/forum/a...-executor.html będę zmieniać vc ofc ale martwię się o infistar mam np. zabójcę infistar, ale kiedy powinienem to wypróbować kiedy dołączam kiedy mówi o otrzymywaniu danych lub kiedy jestem w grze, ponieważ ostatnio dołączyłem do serwera infistar dostałem insta zbanowane i tak, ponieważ używałem wykrytego menu, ale ten executer powinien być w porządku, tak myślę? a także jeszcze jedna rzecz, którą każdy wie, jak mogę ominąć skrypt.txt ze skryptami każdy ma menu UD Mogę udostępnić mój pbo hider pm jeśli zainteresowany
Reply
Zabij wątki infistar. ezpz no infistar
Reply
Zacytować: Napisał DrWhat Zabij wątki infistar. ezpz no infistar Mam ten sam problem, pytanie brzmi: Kiedy zabijam infistar? ponieważ jestem zbanowany również za przyłączenie się do Wykrytego PBOS.
Reply
Zacytować: Napisał DrWhat Zabij wątki infistar. ezpz no infistar pytam, kiedy powinienem go zabić, gdy się spawn i nie sądzę, bo wykryto infekcję pbos, więc dostanę zbanowany insta, chcę wiedzieć kiedy powinienem go zabić więc próbowałem go zabić, gdy dołączyłem do gry, kiedy powiedziałem, że otrzymałem dane, ale kopnęło mnie to, gdy tylko się pojawiłem, ale dzięki, że nie dostałem 1 stuknięcia, więc kiedy mam to zabić, kiedy jestem w grze? lub zanim wybiorę slot, czy mogę to zrobić, kurwa, ktoś może mi odpowiedzieć, czekam na więcej niż 2 godziny, ten wątek kurwa jest martwy jak bro -_-
Reply
@ G0ldenEy3 dziękuje człowiekowi w końcu ktoś mi odpowiedział, więc ostatnia rzecz robi pętlę, która nigdy się nie skończy tylko przez naciśnięcie klawisza lub coś takiego, więc mówię, że robię pętlę, dopóki nie jestem w grze, a następnie zatrzymuję ją poprawnie, więc będzie kontynuowała zapis w pamięci true prawda prawda wpływa na cokolwiek? lub jak mogę to zrobić, jeśli moje rozwiązanie nie zadziała jeszcze raz
Reply
Zacytować: Originally Posted by mortamene @ G0ldenEy3 dziękuje człowiekowi w końcu ktoś mi odpowiedział, więc ostatnia rzecz robi pętlę, która nigdy się nie skończy tylko przez naciśnięcie klawisza lub coś takiego, więc mówię, że robię pętlę, dopóki nie jestem w grze, a następnie zatrzymuję ją poprawnie, więc będzie kontynuowała zapis w pamięci true prawda prawda wpływa na cokolwiek? lub jak mogę to zrobić, jeśli moje rozwiązanie nie zadziała jeszcze raz Nie ma to wpływu na utratę wydajności. Zamiast tego twój FPS wzrośnie, jeśli zabijesz infistar i inne gówniane antichaty. Możesz po prostu wyszukiwać skrypty co 10 sekund i zabijać je po upływie czasu. (jeśli chcesz możesz również sprawdzić nullptr) Kod: while (true) {// WYSZUKIWANIE NICI SCRIPT WPM RPM TUTAJ // ZATRZYMANIE PĘTLI Z TAB (https://docs.microsoft.com/en-us/windows...-key-codes) if ( GetAsyncKeyState (VK_TAB)) {break; } Uśpij (10000); // Spać w milisekundach w tym przypadku 10 sekund}
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)