Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oneUP Warface 0.4 NA EU | Automatyczne aktualizowanie
WYKRYTE Od 8.8.17   Ten post jest nieaktualny. Szukaj jednego wewnętrznego urządzenia   Dodatkowe podziękowania dla Dark1027 za uczenie mnie, jak tworzyć własne chamy. Więcej dzięki SilentSeduction dla przesunięć automatycznych aktualizacji.     Dziennik zmian   0,1-0,4 - Dowód koncepcji   0,5 - Zasłonięte Więcej   0,6 - Niewyróżnione (ponownie) - Małe poprawki błędów     Jeśli nagle przestanie działać poprawka może zostać ponownie wprowadzona w menu kolejki przy każdym zakończeniu gry. To zawsze działa dla mnie, więc nie mogę przetestować, dlaczego nie zadziała później.     funkcje   ESP - Farbuje każdego gracza jaskrawoczerwonym przez ściany. - Musi znajdować się w określonej odległości (zarejestrowane w pamięci gry).   MISC - Automatycznie aktualizuje przesunięcia. - Zaciemnione     Do zrobienia - Ukończ chamy zespołowe - Wypełnij ESP     Jak używać * Prawdopodobnie potrzebuje DirectX i NetFramework - Pobierz najnowszą wtryskiwacz Extreme - Pobierz OneUP Warface - Wyodrębnij bibliotekę DLL na komputer - Uruchom Extreme Injector jako administrator - Dodaj DLL i wybierz ten, który pobrałeś - Kliknij Ustawienia - Uruchom w trybie bezpiecznym - Edycja: Nie musisz nic robić poza startem w trybie bezpiecznym. Niektórzy mieli problemy z PE i mieszaniem. - Uruchom Warface - Wstrzykiwanie po wyświetleniu głównego menu - Dodaj mnie na Discord po pomoc - Mam też serwer, na którym będę ogłaszał wydania (bez pobierania, tylko linki do UC)     Darowizny są akceptowane, ale proste "Dziękuję". jest całym moralnym wsparciem jakiego potrzebuję. To dla was   Daruj tutaj     Pliki do pobrania   0,5   0,6 0,7 - Już wkrótce 0,8 - Już wkrótce 0.9 - Już wkrótce 1.0 - Wielka aktualizacja już wkrótce
Reply
Dzięki
Reply
Czy to jest twój własny kod, czy po prostu bawiłeś się ze źródłem Dark?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mrlaurinator Czy to jest twój własny kod, czy po prostu bawiłeś się ze źródłem Dark? Jest to głównie mój własny kod, ale wziąłem trochę tego ze źródła Dark1027. Teraz wygląda dokładnie tak, jak on, ale jest niewykryty. Obecnie pracuję nad nadaniem każdemu zespołowi określonego koloru.
Reply
Więc to działa. Testowałeś to. upewnił się, że nie został wykryty. Nie tylko mówienie, że nie jest?
Reply
Plik zatwierdzony SHA256: 799414082452ca4eaebbfc79ae5e6149cbfec0c4db00b63759614891cc48378e oneUPWarface0.5_ [unknowncheats.me] _. Dll Zainteresowany analizowaniem plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
Dzięki za aprobatę
Reply
Pomóż mi, ekstremalny iniektor nie znajduje procesu warface !!!
Reply
Proces Warface (Game.exe) nie pojawia się na Extreme Injector. PROSIMY O POMOC!
Reply
Czy działa z parowcem?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)