Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Release] Ar master 2 Executor
Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 1080x753.       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1053 x 748.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1054 x 749.     To następca "Darky Arma 2 Multi-Hack 2011".   Niektóre ulepszenia:   Naprawiono mnóstwo błędów (zmienne lokalne teraz działają, komentarze itp.).   Nigdy więcej dll, wtrysk.   Nowy CodeEditor.   Wersja niezależna.   Funkcje :   Script Executer + Pre-Processor   Edytor kodu (Call-Tips, uzupełnianie kodu, podświetlanie składni, składanie kodu, automatyczne wcięcie) + Znajdź / zamień itp .....   Klawisze skrótów (do szybkiego wykonywania)   Przeglądarka skryptów   Wykrywanie skryptów BattleEye (eksperymentalne)   Jak używać :   Wyodrębnij hack do losowego folderu.   Uruchom to (Zawsze przed dołączeniem do dowolnej gry)   Zaczekaj na komunikat "Scan Complete".   Wykonaj dowolny skrypt, klikając prawym przyciskiem myszy edytor lub używając przycisku paska narzędzi.   Uwaga 1: Aby ulepszyć Undetection, zmień nazwę pliku hack i spakuj / skompresuj (UPX, FSG, dowolne ....)     Uwaga 2: Prędzej czy później zostanie wykryty, więc używaj go na własne ryzyko!     UWAGA 3: Dla tych, którzy nie są pewni, czy to działa, czy nie, lub jest wykryty, przetestuj go najpierw na lokalnym serwerze (zaktualizowano Narzędzie Dedykowanego Serwera Arma 2 (TA2DST) - Narzędzia - Armaholic)     UWAGA 4: Wyłącz funkcję DEP i Ochronę proaktywną podczas używania hacka (Zapobieganie wykonywaniu danych - Wikipedia, darmowa encyklopedia)       Obsługa gier:   Arma 2 OA / CO - 1.XX (przebadano 1,60)   Arma 2 OA / CO Beta - 9XXXX (94444 przetestowane)   Status wykrywania: BattlEye Detected (Last Check = 10/7/2012)       Pobierz: UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Arma 2 Script Executer 1.0
Reply
To wygląda niesamowicie, nie mogę się doczekać, aż mod to zaaprobuje. Niesamowita praca
Reply
To jest zajebiste! Dziękuję bardzo.
Reply
To wygląda całkiem ładnie, byłoby miło, gdy mod się zaaplikuje
Reply
Cholera, to musi zostać zatwierdzone. Szybko. + rep'd like a motherfucker. EDYCJA: Musi czekać. Spfoksadofmalkdf
Reply
Mam tutaj problem. Ilekroć wykonuję skrypt, Arma2OA ulega awarii.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie kodeth101 Mam tutaj problem. Ilekroć wykonuję skrypt, Arma2OA ulega awarii. Być może nie jesteście spokrewnieni, ale z jaką łatką beta korzystacie? Pobierz / zainstaluj 94444 (patch Beta) i odeślij go, jeśli zadziała.
Reply
Nie jestem pewien jak używać tego skryptu egzekucyjnego, przepraszam, jeśli jestem noob = (, nigdy nie używany jeden .. czy ktoś może mi wyjaśnić?
Reply
Zacytować: Napisał BrighteousPony Nie jestem pewien jak używać tego skryptu egzekucyjnego, przepraszam, jeśli jestem noob = (, nigdy nie używany jeden .. czy ktoś może mi wyjaśnić? Tak, czytasz pierwszy post, chyba że masz konkretne / nieodebrane pytanie. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby to zrobić, nie próbuj z niego korzystać.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez Analog Tak, czytasz pierwszy post, chyba że masz konkretne / nieodebrane pytanie. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby to zrobić, nie próbuj z niego korzystać. Używam najnowszej wersji beta.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)