Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CVARS
cześć   Używam 7 dla findvar i zawsze otrzymuję nullptr / crash zahaczenie     Kod:   vstdlib_factory = (CreateInterfaceFn) GetProcAddress (gBaseAPI. GetModuleHandleSafe ("vstdlib.dll"), "CreateInterface"); g_pCvar = (CCvar *) vstdlib_factory ("VEngineCvar004", NULL);   i wtedy       Kod:   ConVar * sv_cheats = g_pCvar -> FindVar ("sv_cheats");   nullptr zawsze ^   klasa     Kod:   class CCvar {public: ConVar * FindVar (const char * nazwa_zmiennej) {typedef ConVar * (__thiscall * FindVarFn) (void *, const char *); return getvfunc <FindVarFn> (this, 7) (this, nazwa_zmiennej); }};
Reply
domyślam się, że jest to indeks, możesz spróbować 8 zamiast 7, ponieważ "virtual const ConVar * FindVar (const char * var_name) const = 0;" przyjdź zaraz po "virtual ConVar * FindVar (const char * nazwa_zmiennej) = 0;"
Reply
Kod: ICvar :: FindVar -> 13 ConVar :: SetValue (const char * value) -> 10 ConVar :: SetValue (wartość zmiennoprzecinkowa) -> 11 ConVar :: SetValue (wartość int) -> 12
Reply
Zacytować: Originally Posted by peter159 Kod: ICvar :: FindVar -> 13 ConVar :: SetValue (const char * value) -> 10 ConVar :: SetValue (wartość zmiennoprzecinkowa) -> 11 ConVar :: SetValue (wartość int) -> 12 prawie skończyłem mój 100-metrowy słupek o moim problemie dzięki za uratowanie mnie wielkie dzięki i + wyśpij to ale czy mogę cię zapytać, skąd je znalazłeś, ponieważ w SDK jako facet powyżej stwierdziłeś, że findvar jest 7/8, czy oni to zmienili i muszę cofnąć coś nowego? w każdym razie dziękuję za sprawdzenie forum cs: s <3
Reply
o ile pamiętam niektóre części sdk są nieaktualne
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)