Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mogę wyczyścić zhackowanie z mojego komputera?
Oprócz usuwania ich, co jeszcze muszę zrobić, jak mam wyczyścić moje pliki rejestru, czy nie ma nic innego, co mam 2 zrobić?
Reply
koleś, niewłaściwa sekcja. spróbuj nietypowego lub ogólnego.
Reply
Nie musisz nic robić, po prostu usuwaj foldery, aby nie czuć potrzeby ponownego ich użycia. Nie ma znaczenia, czy są na twoim komputerze, nie mogą skanować poza swoją pamięcią.
Reply
ok soz jeśli złe forum. oo oo okrzyki, na pewno jednak wiele osób twierdzi, że utknęło w plikach rejestru, a następnie może zostać zeskanowane
Reply
Nie robią tego. Jego jedyni fagowie na forach Steam mówią o tym gównie.
Reply
Zacytować: Napisał XanTrax Nie musisz nic robić, po prostu usuwaj foldery, aby nie czuć potrzeby ponownego ich użycia. Nie ma znaczenia, czy są na twoim komputerze, nie mogą skanować poza swoją pamięcią. Mylisz Dude'a ... Wypróbuj program o nazwie PeerGuardian, zobaczysz, że Peer ... blokuje Valve ... Nie robią tego, bo są leniwi ... robią to caz Valve szpiegują. tak absolutnie może być, że skanują nie tylko grę. w niektórych przypadkach PeerG ... może blokować vac2, ale nie zawsze.
Reply
Zacytować: Napisał XanTrax Nie robią tego. Jego jedyni fagowie na forach Steam mówią o tym gównie. Człowieku ... czy kiedykolwiek chodziłeś o Quote ??? skąd mam wiedzieć, z kim rozmawiasz?
Reply
Myślałem, że powiedziałem ci, aby nie podwójnie pisać ... tak czy inaczej, XanTrax jest poprawny, jeśli w rzeczywistości mówisz o VAC / VAC2, nie mogą skanować twoich plików, tylko sprawdź pamięć HL Jednak anticheaty, takie jak HLGuard, skanują twoje katalogi kontrataku pod kątem nielegalnych skryptów i innych rzeczy tak, tak również przejdź do swojego katalogu counter-strike i usuń plik opengl32.dll, a następnie przejdź do katalogu c: / windows / system32 i usuń plik opengl32.dll powinien napisać sam z czystym plikiem opengl32, jeśli nie umieścić go w czystym, możesz go pobrać tutaj, http://www.dll-files.com/dllindex/dl...shtml?opengl32 Mam nadzieję, że pomaga ...
Reply
... oto wycena dla ciebie ... Zacytować: Napisał DarkShadow 1. to nie miało dla mnie żadnego sensu 2. z tego, co mogłem powiedzieć, powinno to być na forum wściekłości ... 3. jeśli jest to twój trzeci post, nie krzycz / rage / cuss / etc na adminach ... edytuj: zobaczyłem tylko twoje inne tematy 1. odejdź 2. uczyć się języka angielskiego (który obejmuje gramatykę) 3. nie wracaj i nie publikuj, dopóki nie dowiesz się czegoś o programowaniu, hakowaniu lub cokolwiek, o to chodzi http://www.unknowncheats.com/forum/s...d.php?p=294862
Reply
roflmao i nie czytałem tego jeszcze w ciemności, czas na więcej opowiadania historii BS; x
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)