Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebuję pomocy w tym zakresie
Ostatnio spytałem wielu członków społeczności, jak tworzyć lub modyfikować własne kody. I ostatnio pobrałem Visual Studio, a ja edytowałem przesunięcia dla csgo_simple_glow i jakoś nie mogę go uruchomić, czy ktoś może mi pomóc?   edit: mam go do pracy, co jest bardzo dobre dla początkującego, jak ja, ale wymaga zbyt wiele CPU i sprawia, że gra działa wolniej, ale funkcja glowesp jest aktywna.
Reply
Może sprawdź swój kod pod kątem wycieków pamięci. Pamiętaj, aby niszczyć przedmioty, gdy ich nie używasz
Reply
Jeśli twoja pętla wygląda następująco: Kod: while (1) {// kod. } Po prostu dodaj Sleep (10); na końcu pętli. Kod: while (1) {// twój kod Sleep (10); }
Reply
Zacytować: Napisał Averyhugemen Jeśli twoja pętla wygląda tak: Kod: while (1) {// kod. } Po prostu dodaj Sleep (10); na końcu pętli. Kod: while (1) {// twój kod Sleep (10); } Spanie przez 10 milisekund jest niepotrzebne, wystarczy spać na 1, ponieważ użycie cpu jest takie samo. @ Ostatecznie: Jeśli nadal uzyskujesz spadki wydajności, to spójrz na blaskstrukty lub uzyskaj lepszy komputer.
Reply
Zacytować: Originally Posted by drew1ind Spanie przez 10 milisekund jest niepotrzebne, wystarczy spać na 1, ponieważ użycie cpu jest takie samo. @ Ostatecznie: Jeśli nadal uzyskujesz spadki wydajności, to spójrz na blaskstrukty lub uzyskaj lepszy komputer. to nie ma znaczenia, możesz wpisać Sleep od 1-100, to będzie świecić poprawnie
Reply
Zacytować: Napisał Averyhugemen Jeśli twoja pętla wygląda tak: Kod: while (1) {// kod. } Po prostu dodaj Sleep (10); na końcu pętli. Kod: while (1) {// twój kod Sleep (10); } Spróbuję tego. Dziękuję Ci. Zacytować: Originally Posted by drew1ind Spanie przez 10 milisekund jest niepotrzebne, wystarczy spać na 1, ponieważ użycie cpu jest takie samo. @ Ostatecznie: Jeśli nadal uzyskujesz spadki wydajności, to spójrz na blaskstrukty lub uzyskaj lepszy komputer. Mam komputer w porządku, mogę uruchomić CSGO z prędkością 160 klatek na sekundę, ale po prostu spada tak nisko jak 50 fps, kiedy go wypróbuję. Zacytować: Napisał Averyhugemen to nie ma znaczenia, możesz wpisać Sleep od 1-100, to będzie świecić poprawnie Ale jeśli położę się spać (100), GLOWESP zacina się, ale nieznacznie zwiększa FPS o 10 (tak mi się wydaje), czyniąc go 60fps, ale wciąż spada.
Reply
Nikt nie może powiedzieć dokładnego problemu bez zobaczenia kodu. Domyślam się, że prawdopodobnie wykonuje wiele niepotrzebnych połączeń RPM / WPM lub nieskończonych pętli bez spania.
Reply
Jeśli naprawdę chcesz się uczyć, proponuję rozpocząć naukę w C ++. W przeciwnym razie po prostu wpisz tutaj kod.
Reply
Zacytować: Originally Posted by finally Spróbuję tego. Dziękuję Ci. Mam komputer w porządku, mogę uruchomić CSGO z prędkością 160 klatek na sekundę, ale po prostu spada tak nisko jak 50 fps, kiedy go wypróbuję. Ale jeśli położę się spać (100), GLOWESP zacina się, ale nieznacznie zwiększa FPS o 10 (tak mi się wydaje), czyniąc go 60fps, ale wciąż spada. nie jest
Reply
Połóż sen w pętli while ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)