Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
444 dni VIP i brak istniejących skórek?
Cześć, niedawno znalazłem film przedstawiający gracza wojennego sprzedającego jego konto. ale jest tak podejrzany i (może znalazł sposób na zhackowanie ekwipunku?)     https://www.youtube.com/watch?v=GSoD89L8_VI   to film, o którym mówię. jak to możliwe, że masz tak dużo vipów i tyle broni i dziwnych skór? jest najwyraźniej w serwerze UE. hakowanie po stronie serwera nie jest możliwe, więc jak? on sels jest tak myślę, że robi to często, aby zarabiać pieniądze.   co myślisz?   i kredyty są pokazane jako "" w ". dziwne   i tylko 82h   i złote pistolety nie są niezniszczalne. czy jest na niestandardowym serwerze?
Reply
jego konto na rosyjskim serwerze, edytowany serwer, na którym wszyscy Rosjanie mają problemy z prawem autorskim, pewnego dnia zostanie pozwany zauważcie, że nazywają to bronią "magmatyczną", a nie "uziemiającą"
Reply
czy myślisz, że mógłbym uzyskać do niego dostęp? mam na myśli dość fajną zabawę
Reply
Bruh ... to prywatny serwer Warface "ARK Warface", w którym dostajesz darmową gotówkę (kredyty) i szalone wydarzenia, takie jak 10x lub 20x.
Reply
Możesz łatwo uzyskać do niego dostęp: http://warface.arxgaming.com/en/ To piracka wersja warface, wszystko za darmo.
Reply
to serwer arx. możesz zdobyć arx crossfie i więcej gier, które myślisz!
Reply
Czy Warface Arx ma anty oszustwo? i grasz przeciwko innym graczom ARX lub normalnym graczom?
Reply
Zacytować: Originally Posted by cfdubz Czy Warface Arx ma anty oszustwo? i grasz przeciwko innym graczom ARX lub normalnym graczom? Wszystko wygląda tak, jak widać w eu / ru warface - mapy, misje itp. Mają zabezpieczenia anticheat, ale nie na tym poziomie, jak na serwerze ru, a teraz na eu warface, ale nie używają EAC. Niektóre kody nadal działają na tym serwerze, ale nie tak źle, jak kilka miesięcy temu, kiedy prawie 50% graczy używało hacków. Teraz zakazują hakowania i zakazują twojego sprzętu, a nie konta. Ale wielu facetów twierdzi, że możesz naprawić ten zakaz, ponownie instalując okna. Jest dość intrygujący, ponieważ prawie wszystko jest darmowe. A jeśli masz jakichś przyjaciół, możesz nadal robić pokoje zarówno na PVE, jak i PVP bez hakerów. Sam spróbuję ARX-a, nie próbuję więcej, ponieważ serwer jest piratem i istnieje duże ryzyko, że pewnego dnia zostanie on zamknięty.
Reply
instaluję to teraz i nie mogę na to czekać, niektórzy mówią, że za pierwszym razem dostajesz 5000 kredit, ten serwer jest niesamowity
Reply
Zacytować: instaluję to teraz i nie mogę na to czekać, niektórzy mówią, że za pierwszym razem dostajesz 5000 kredit, ten serwer jest niesamowity __________________ PALIĆ ZIOŁO CODZIENNIE Dużo pingów OP i pro grających zależy od tego, gdzie mieszkasz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)