Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskiwanie skórek z zablokowanego konta csgo
#1
Cześć ludzie, czy ktokolwiek tutaj jest świadomy jakiegoś exploita / podstępu, aby wydobyć przedmioty ze zarchiwizowanego konta CSGO? Czy są jakieś sztuczki, czy wciąż działa? Muszę zabrać skórki z mojego innego konta, dałbym ci stattrak m4 ciemną wodę, która wynosi około 16 € i 25 € paysafecard.
Reply
#2
Użyj opcji wyszukiwania, proszę. I odpowiedzieć na twoje pytanie: NIE NIE NIE. twoje przedmioty są stracone na zawsze
Reply
#3
Dlaczego więc nadal mieliby być ludzie, którzy kupują kont banany z nożami?
Reply
#4
Idk istniała metoda logowania się na stronie za pomocą tego samego konta lub sandboxie. Coś w tym stylu.
Reply
#5
@ Biegalson: dzięki! Będę trochę bałaganić. Wiedziałem, że istnieją metody takie jak: a) upuść coś w tf2 lub dota2, a następnie możesz ponownie handlować przedmiotami csgo. b) wysłać ofertę handlową, zmienić i wysłać ponownie ofertę handlową, zaakceptować (nie jestem w 100% pewien, jak działały, ale coś w tym stylu.) Ale jestem pewien, że wciąż są ludzie z metodami pracy. Znam jakiegoś faceta, który dostał vac z jakimś szkarłatnym wstęgą karambitów, miał ten sam wygląd zewnętrzny i wzór na nowym akcie później, i nie było go na starszym koncie. Nadal trudno jest znaleźć ludzi, którzy robią to za nie tyle pieniędzy, a którzy cię nie przekręcają: ja
Reply
#6
Hej, jeśli znajdziesz metodę, możesz mi wyświadczyć przysługę tutaj
Reply
#7
Słyszałem, że ta z pobieraniem dota2 / tf2, gra do momentu, aż coś upuścisz, a następnie będziesz mógł znowu handlować - metoda wciąż działa, ale tylko dla kont OVERWATCHED. Nie mogę wypróbować żadnych metod atm, ponieważ żadne inne konto mnie nie może handlować. Nie sądzę, żeby ktokolwiek nadal publikował takie metody / exploity, ponieważ większość z nich została załatana, a ty możesz otrzymać skórki / pieniądze, jeśli byś je opublikował, po prostu zrujnowałbyś swój "biznes".
Reply
#8
Mógłbym wypróbować kilka rzeczy na głowie. Ale jeśli mi się uda, zatrzymam nóż, otrzymam karambit bez płacenia za rękę, a noga to cel w życiu. I muszę oczywiście zalogować się na konto
Reply
#9
Nigdy nie powiedziałem, że mam karambit. Najlepsze rzeczy na moim koncie to: M9 Bayonet, Awp asiimov battlescarred, ak case hardened ze 100% blue mag (powinno być warte 25-35 €) i stattrak m4 dark water ft (~ 15 €). Możesz mieć wszystko oprócz noża.
Reply
#10
Cóż, jedynym sposobem, w jaki mogłem sobie wyobrazić, że ludzie mogliby w jakiś sposób handlować, byłoby kodowanie i wykorzystywanie exploita (który wątpię, że znajdziesz go w publicznej sieci, są to prawdopodobnie tylko prywatne fora lub trochę mgliste rosyjskie strony internetowe) Oh btw, na pewno będą potrzebować twojego pliku ssfn. Bardzo wątpię, że wszystkie amatorskie "metody", które wymieniłeś powyżej, zostały załatane dawno temu. Wątpię, że para jest TAK głupi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)