Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś może zrobić samouczek
Czy ktoś może zrobić samouczek na temat tworzenia cela lub wallhacka?
Reply
Zacytować: Originally Posted by deltafrost91 Czy ktoś może zrobić samouczek na temat tworzenia cela lub wallhacka? Wydano kilka wydań kodu źródłowego przynajmniej dla ściany. Aimboty mogą stać się nieco bardziej skomplikowane w każdej grze. Nawet z samouczkiem dotyczącym kodu to nic nie pomoże, jeśli nie możesz prawidłowo odwrócić WF i znaleźć klasy / przesunięcia. Kiedyś w przyszłości mam zamiar wydać samouczek dotyczący BoxESP, ale nie jestem pewien co do aimbota.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Looking4Hax Wydano kilka wydań kodu źródłowego przynajmniej dla ściany. Aimboty mogą stać się nieco bardziej skomplikowane w każdej grze. Nawet z samouczkiem dotyczącym kodu to nic nie pomoże, jeśli nie możesz prawidłowo odwrócić WF i znaleźć klasy / przesunięcia. Kiedyś w przyszłości mam zamiar wydać samouczek dotyczący BoxESP, ale nie jestem pewien co do aimbota. dobry kod bro
Reply
Sprawdź posty @ SandyWF. Zrobił kilka tutoriali, w jaki sposób zrobić płynne kontrole cel i widoczności i inne rzeczy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)