Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy mogę sfałszować mój komputer?
Jak mogę włamać się bez otrzymania blokady "Lost Connection"?   Sandboxie?   lub emulator komputera? Idk nazwę (nie mogę znaleźć). Jeśli uruchomisz program, możesz uruchomić w programie działające Windows XP lub 7. instalujesz warface w emulatorze i hackujesz tylko w emulatorze tylko okna emulatora otrzymują zakaz?   przepraszam 4 zły angielski!   wirtualny PC to jest to!
Reply
Możesz uruchomić WF w maszynie wirtualnej, ale możesz też po prostu spojrzeć na wszystkie inne wątki tutaj. Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Reply
Zacytować: Originally Posted by HaXXckerYT Jak mogę włamać się bez otrzymania blokady "Lost Connection"? Sandboxie? lub emulator komputera? Idk nazwę (nie mogę znaleźć). Jeśli uruchomisz program, możesz uruchomić w programie działające Windows XP lub 7. instalujesz warface w emulatorze i hackujesz tylko w emulatorze tylko okna emulatora otrzymują zakaz? przepraszam 4 zły angielski! wirtualny PC to jest to! Możesz uruchomić WF w maszynie wirtualnej, a ty dostaje zakaz tylko w VM (tylko jeśli skonfigurowałeś płytę dla VM) VM = maszyna wirtualna WF = Warface -Przepraszam za mój zły język angielski
Reply
Czy mogę korzystać z napędu USB? *Lol*
Reply
Zacytować: Originally Posted by HaXXckerYT Czy mogę korzystać z napędu USB? *Lol* Wypróbuj to
Reply
Zacytować: Originally Posted by Viciopata Możesz uruchomić WF w maszynie wirtualnej, a ty dostaje zakaz tylko w VM (tylko jeśli skonfigurowałeś płytę dla VM) VM = maszyna wirtualna WF = Warface -Przepraszam za mój zły język angielski skonfigurowałeś dysk wirtualny?
Reply
Istnieje kilka procedur, które pobierają identyfikator sprzętu z gry. Obracam je i zwracam losowe fałszywe informacje. Są one wywoływane podczas wchodzenia do gry z lobby. (Chińska wersja) Nie jestem pewien, czy używają tego, czy też Loader ma własne informacje o zakazie hw.
Reply
Zacytować: Originally Posted by HaXXckerYT skonfigurowałeś dysk wirtualny? Tak, możesz to zrobić?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Viciopata Tak, możesz to zrobić? Tylko dysk wirtualny otrzymuje zakaz. Simpel stworzyć nowy; D w prawo?
Reply
znalazłem "poprawkę", aby uzyskać unbanned i uzyskać jako wynik, gdy jesteś zbanowany''connected lost ", po prostu zmień swój MAC pracował dla mnie i dla innych.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)