Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lingor Island real size?
Cześć, robię mój radar kompatybilny z mapą wyspy Lingor, wszystko, czego potrzebuję, to rzeczywisty rozmiar mapy i nie mogę jej znaleźć. Ktoś siedzi na informacji, której potrzebuję? Z góry dziękuję!
Reply
Testuję 10130 atm. Nieco wyłączone
Reply
Zacytować: Originally Posted by Fluffington Testuję 10130 atm. Nieco wyłączone Ok, fajnie. Czy mogę zapytać, skąd masz te informacje? Próbowałem już z edytorem map, ale mi się nie udało: / Przetestowałem to teraz, jest wyłączone przez ~~ 5 metrów. Wielkie dzięki. Złota gwiazda dla ciebie! <3 EDYCJA: Hmm, wydaje się tylko dokładna w południowych częściach mapy. W części północnej jest zbyt daleko. Hmm.
Reply
jak w dayz nav? to byłoby miłe dla Lingora.
Reply
Zacytować: Wysłany przez sickest pierwotnie jak w dayz nav? to byłoby miłe dla Lingora. Google .... Germandayz.de Lingor Loot Map Helo
Reply
mógłbyś teleportować się w róg mapy i sprawdzić współrzędne.
Reply
Zacytować: Napisał Helo Google .... Germandayz.de Lingor Loot Map Helo lub DayZ Map - DayZDB
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial mógłbyś teleportować się w róg mapy i sprawdzić współrzędne. Nie mogę sprawić, żeby działało na wersji beta: /
Reply
Zacytować: Napisał Tony32 Nie mogę sprawić, żeby działało na wersji beta: / Masz na myśli teleport oparty na nieskryptach? Jakoś to nie zadziałało, to ostatnia łatka beta, ale pracuję ponownie w najbardziej aktualnym (96584)!
Reply
10240 działa dla mnie .. btw możesz to sprawdzić, ładując tylko mapę, a nie mod, i przejdź do edytora ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)