Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED
Faceci, którzy chcą uniknąć zbanowania, usuń zbroję z postaciami z bitewnego oka, teraz wykrywając skrypty broni i wyposażenia, które zostały dodane do gry lub rzeczy, których nie ma w grze, które bierzesz ze skrzyni biegów .... usuń hack z twojego komputera, mam nadzieję, że będzie działać....
Reply
Cóż ... mam nadzieję, że to żart ...
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek Cóż ... mam nadzieję, że to żart ... Nie. Ponieważ mój przyjaciel nie używa hacka, dałem mu broń ze skrzyni biegów, a on też został zbanowany
Reply
Możesz przeczytać na ToS of BattlEye, że nie możesz zostać zbanowany, jeśli weźmiesz zhackowaną broń, tylko jeśli ją odrodzisz. Więc myślę, że użył wykrytego hacka, nie mówiąc ci o tym
Reply
prawda ... w przeciwnym razie kilka tysięcy osób zostanie zbanowanych na całym świecie, ponieważ w dayz atm jest tak dużo zhakowanej broni
Reply
Nigdy nie myśl, tylko on ponownie dołącza lol, który powiedział, że dostał globalny zakaz, ale wciąż jest w stanie przyłączyć się do dziwnych rzeczy, a te, które zrodziły się, mogą cię zbanować.
Reply
Zawsze niszczyłem zhakowaną broń, kiedy je znajduję. Po prostu połóż je na martwym zombie i ukryj ciało. To samo dotyczy namiotów z 8 lub 5 radiami.
Reply
Zacytować: Originally Posted by oke Nigdy nie myśl, tylko on ponownie dołącza lol, który powiedział, że dostał globalny zakaz, ale wciąż jest w stanie przyłączyć się do dziwnych rzeczy, a te, które zrodziły się, mogą cię zbanować. Zacytować: Nikt nie ma zakazu używania programów innych niż hackowe (takich jak Fraps, nakładki itp.), Zbierania lub używania zhakowanych przedmiotów w grze, broni lub pojazdów, przebywania na serwerze w tym samym czasie co oszust lub innego pasywnego użytkownika -działanie. ze strony internetowej battleye ............................................... ..................................
Reply
Może twój przyjaciel może grać, ponieważ na jakimś serwerze BE nie może załadować, zdarzyło mi się kiedyś, byłem tak szczęśliwy i wtedy zrozumiałem, że to tylko szczęście ... BTW, Warrez połączył cię z cytatem BE TOS o zhackowanej broni, dostałeś odpowiedź
Reply
ya, idę na serwer i daję każdemu pełny sprzęt T.T
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)