Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
połączenie warface do serwera lost (mrac kick)
Próbowałem wszystkiego 1- zmienił system operacyjny 3 razy, instalując 3 różne okna 2- ukrył numer procesora 3-zmieniono konto do gry 4- używane inne IP, VPN 5-stopowy lunche My.com po uruchomieniu gry, 6-zmienił adres MAC 7 Zmień sieć Wi-Fi i sieć   Itd., Próbowałem wszystkiego i nic nie działa, Po 2-7 minutach utracono połączenie z serwerem
Reply
Zacytować: Originally Posted by akigkig Próbowałem wszystkiego 1- zmienił system operacyjny 3 razy, instalując 3 różne okna 2- ukrył numer procesora 3-zmieniono konto do gry 4- używane inne IP, VPN 5-stopowy lunche My.com po uruchomieniu gry, 6-zmienił adres MAC 7 Zmień sieć Wi-Fi i sieć Itd., Próbowałem wszystkiego i nic nie działa, Po 2-7 minutach utracono połączenie z serwerem ten sam problem wygląda na to, że będziemy musieli kupić nowy dysk twardy lub kupić nowy komputer
Reply
Dlaczego to połączenie traci problem?
Reply
1) Odinstaluj Warface i wyczyść Zarejestruj się z Warface 2) Usuń wszystkie pliki PunkBuster z C: \ użytkownik \ ***** \ AppData \ Local \ PunkBuster 3) Usuń wszystkie pliki z C: \ Program Files (x86) \ Crytek C: \ Programe Files (x86) \ Steam, jeśli gra jest instalowana na Steam 4) Uruchom CCleaner i wyczyść Komputer i wyczyść Zarejestruj się przy pomocy CCleaner 5) Zmień adres MAC z (Device Manager_Network Adapter_Relalters_PCIe Kontroler rodziny GBE. Kliknij prawym przyciskiem myszy kontroler rodziny Realtek PCIe GBE i wybierz Właściwości, w Zaawansowane wybierz w Właściwości [Adres sieciowy] i ustaw niestandardową wartość, a następnie kliknij przycisk OK. 6) Teraz musisz zrestartować router, a Twój adres dynamiczny zostanie zmieniony. 7) Zmień nazwę użytkownika komputera i nazwę komputera (kliknij przycisk Start i kliknij zdjęcie konta użytkownika, a następnie kliknij zmień nazwę swojego konta, wpisz swoje nowe imię i kliknij przycisk Zmień nazwę. Aby zmienić nazwę komputera musisz przejść do przycisku Start \ Wyszukaj słowo [zmień nazwę] i wybierz [Zmień nazwę tego komputera], w opisie komputera wpisz swoją nową nazwę komputera [**** - PC], następnie kliknij [Zmień przycisk] w nazwie komputera tak samo [*** - PC], kliknij OK i uruchom ponownie komputer. 8) Teraz musisz zainstalować nową grę i założyć nowe konto. 9), że ma nadzieję, że to działa dla ciebie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by motoracer 1) Odinstaluj Warface i wyczyść Zarejestruj się z Warface 2) Usuń wszystkie pliki PunkBuster z C: \ użytkownik \ ***** \ AppData \ Local \ PunkBuster 3) Usuń wszystkie pliki z C: \ Program Files (x86) \ Crytek C: \ Programe Files (x86) \ Steam, jeśli gra jest instalowana na Steam 4) Uruchom CCleaner i wyczyść Komputer i wyczyść Zarejestruj się przy pomocy CCleaner 5) Zmień adres MAC z (Device Manager_Network Adapter_Relalters_PCIe Kontroler rodziny GBE. Kliknij prawym przyciskiem myszy kontroler rodziny Realtek PCIe GBE i wybierz Właściwości, w Zaawansowane wybierz w Właściwości [Adres sieciowy] i ustaw niestandardową wartość, a następnie kliknij przycisk OK. 6) Teraz musisz zrestartować router, a Twój adres dynamiczny zostanie zmieniony. 7) Zmień nazwę użytkownika komputera i nazwę komputera (kliknij przycisk Start i kliknij zdjęcie konta użytkownika, a następnie kliknij zmień nazwę swojego konta, wpisz swoje nowe imię i kliknij przycisk Zmień nazwę. Aby zmienić nazwę komputera musisz przejść do przycisku Start \ Wyszukaj słowo [zmień nazwę] i wybierz [Zmień nazwę tego komputera], w opisie komputera wpisz swoją nową nazwę komputera [**** - PC], następnie kliknij [Zmień przycisk] w nazwie komputera tak samo [*** - PC], kliknij OK i uruchom ponownie komputer. 8) Teraz musisz zainstalować nową grę i założyć nowe konto. 9), że ma nadzieję, że to działa dla ciebie. imma wypróbować tego i to jest mój ostatni raz, jeśli to nie działa imma tylko kup nowy pc nadzieję, że to działa
Reply
Próbowałem wszystkiego i nic nie działa
Reply
ten sam problem
Reply
Jak nie wiemy, jak rozwiązać ten problem? Tutaj tworzą programy hakerów i wiele rzeczy, to powinno być łatwe dla ciebie, próbowałem zmienić adres dysku twardego, ale nic nie działa
Reply
po prostu kup to ciężko ez
Reply
Próbowałem też, i nic nie działa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)