Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infistar Ban
im infistar zbanowany chcę grać na serwerach infistar, ale wciąż jestem kopany na każdym serwerze infistar, wypróbowałem nowy acc pary z arma w nim i zmienił ip i użyłem vpn usunąłem wszystkie profile arma i usunąłem wszystko w% appdata%, ale wciąż Wiem, że moi przyjaciele grają na serwerach infistarowych, którzy mi powiedzieli, że po prostu zmienili ip, otrzymali nowe konto Steam i próbowałem tego, ale nie działało to, co robię źle?
Reply
otwórz nowy profil okna usuń stary czysty% appdata% zmień swoje IP usuń swoje profile i kup nową kopię uzbrojenia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by abode104 im infistar zbanowany chcę grać na serwerach infistar, ale wciąż jestem kopany na każdym serwerze infistar, wypróbowałem nowy acc pary z arma w nim i zmienił ip i użyłem vpn usunąłem wszystkie profile arma i usunąłem wszystko w% appdata%, ale wciąż Wiem, że moi przyjaciele grają na serwerach infistarowych, którzy mi powiedzieli, że po prostu zmienili ip, otrzymali nowe konto Steam i próbowałem tego, ale nie działało to, co robię źle? Napisałem to szczegółowo tutaj, po prostu przewiń trochę i zobaczysz, jak możesz grać ze świeżym akordem bez zbanowania z powodu starego konta. InfiSHIT Detection Factors & Ban Bypass
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)