Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infantar anti-cheat backdoor
Dostaje się do panelu sterowania superlevel na niektórych serwerach chronionych infistar.   Jak używać:   wprowadź "infistar" w konsoli w menu głównym Dołącz do serwera Jeśli jest napisane, że masz dostęp do poziomu nadrzędnego, zacznij naciskać przyciski, aby znaleźć przycisk menu (domyślnie F2)   Prawdziwi administratorzy nie widzą Cię w menu administracyjnym i możesz ich zablokować. Baw się dobrze.   Edytowany, aby dodać, nie ma anty-Battleye kod, więc spodziewać się utraty kluczy.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1909 x 1031.       http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=10793   Podziękowania dla Bowena za pomysł i badania Podziękowania dla Quioxitcixc (sp?) Za rozpoczęcie mnie na ścieżce zahaczającej funkcje skryptowe
Reply
Święte pieprzone gówno Brixa na jagody dingle. Dobrze im usunięcie infistaru z mojego serwera. ± rep
Reply
Lol, autor tego AC zgłosił twój post. Gratulacje.
Reply
wszystko z mej wody. Jestem pod wrażeniem.
Reply
infiSTAR może ssać mojego fiuta ;-) Świetne wydanie, + rep.
Reply
Och, powinienem był to powiedzieć wcześniej, to wydanie nie ma w sobie kodu anty-BE, więc spodziewaj się utraty kluczy.
Reply
Zacytować: Napisał Douggem Och, powinienem był to powiedzieć wcześniej, to wydanie nie ma w sobie kodu anty-BE, więc spodziewaj się utraty kluczy. Meh, nieważne. Minie godzina, zanim klucze zaczną się gubić, tak?
Reply
Trudno powiedzieć, że Bastian może być naprawdę szybki, kiedy chce być, a autor tego niestandardowego anty-cheata prawdopodobnie wziął autobus do domu, by osobiście przynieść mu kopię oszukiwającego na 3,5-calowej dyskietce jako wkrótce po zatwierdzeniu.
Reply
Z drugiej strony biblioteka DLL nie może wstrzykiwać wielu wtryskiwaczy. Windows 8 Pro x64, beta 103718. Coś, co muszę robić inaczej?
Reply
Pobrałem go i wstrzyknęłam pobraną bibliotekę dll, aby dwukrotnie sprawdzić, nie miałem żadnych problemów. Jednak zmieniłem nazwę. Jestem na win7, ale został z powodzeniem wykorzystany przez ludzi na win8. Nie powinno wymagać niczego specjalnego do wstrzyknięcia.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)